انواع تکنیک های آرایش صورت، سبک ها و لوازم مورد نیاز انواع میکاپ

انواع تکنیک های آرایش صورت، سبک ها و لوازم مورد نیاز انواع میکاپ

ظاهر کلاسیک اشاره ای به سبک آرایش کلاسیک هالیوود در گذشته با برخورداری از تکنیک های امروزی دارد. ظاهر کلاسیک پیچیده و چشمگیر بر خط چشم، ابروها، لب ها و مژه ها تمرکز دارد. در میکاپ کلاسیک برای شروع و زیرسازی نیاز به استفاده از فونداسیون، کانسیلر و کمی کانتور کردن صورت خود خواهید داشت. برای آرایش چشم های دراماتیک می توان با استفاده از سایه چشم، خط چشم، مداد، ریمل و … شروع کرد تا بعد از آن بتوانید ناحیه زیر چشم را پاک و پنهان کنید. نکته ای که باید به آن توجه کرد استفاده از رژلب های پررنگ و مشخص است.

  • به این ترتیب پوست صورت شما مات می‌شود و حالت شاینی و براقیت کمتری دارد.
  • تمامی عروس خانم هایی که آرایش های لایت و ملایم را دوست دارند، این سبک از آرایش را برای روز عروسی خود انتخاب می کنند.
  • در مدل‌آرایش عربی از تکنیک‌های آرایشی سنگین و چرب با قدرت پوشش دهی بالا حتی برای زیرسازی نیز استفاده می‌شود و سایه چشم‌ها اصولاً تا زیر ابرو، از رنگ‌های قهوه‌ای سوخته، سرمه‌ای و مشکی است.
  • این نوع آرایش صورت با ظهور صفحه نمایش تلویزیون های HD متولد شد، از این رو نام آرایش HD یا آرایش با وضوح بالا را به آن اختصاص دادند.
  تزریق ژل لب مدل فانتزی ، گرد ، هالیوودی + قیمت 1402

همان طور که از نام این سبک آرایش مشخص است، چهره باید شبیه به عروسک ها میکاپ شود. به عبارت دیگر، صورت صاف و بدون نقض، گونه های صورتی بسیار روشن، چشم های حالت دار اما بدون هیچگونه اغراق در ریمل و خط چشم و لب های صورتی و کمی براق در چهره فرد باید دیده شود. علاوه براین، کرم پودر نیز می تواند پوستی مخملی و بسیار جذاب بدون برق کرم های زیرین را برایتان بوجود آورد.

مدل آرایش چشم

برای این سبک آرایش ابتدا زیرسازی با استفاده از پرایمر و کرم پودر و کانسیلر انجام شده و سپس مژه ها با فر مژه حالت داده میشوند. سپس از سایه های روشن از قبیل قهوه ای طلایی برای پلک بالایی استفاده شده و گوشه های بیرونی پلک کمی تیره تر میشوند. با استفاده از مداد چشم در پلک بالا و پایین خط چشم کشیده شده و هر چه به سمت بیرون میرود پهن تر خواهد شد.

سبک یا استایل در میکاپ به چه معناست؟

این قاعده در مورد فرم صورت و نوع چهره‌ی خودمان و اطرافیانمان هم صدق می‌کند. البته دسته‌بندی فرم‌های صورت به انواع مشخص کمک می‌کند تا با بهره‌گیری از نظر متخصصین زیبایی بتوانیم با نحوه‌ی مناسب آرایش در هر یک از فرم‌های صورت آشنا شویم. شما در این مقاله از مینو بیوتی با آرایش مناسب صورت خودتان که انواع گرد، بیضی، مربعی، مستطیلی، لوزی و قلبی دارد آشنا شدید. امیدواریم آشنایی با انواع فرم صورت و آرایش مناسب آن در انتخاب آرایش مناسب صورت برای شما مفید باشد. خط چشم سفید و سیاه هم احساس تازگی را به بیننده القا می‌کند و هم شیک و زیباست. این نوع آرایش چشم را بهتر است با میکاپ سبک برای گونه‌ها و لب‌ها همراه کنید و اگر حتی ترکیب درست را برگزینید، می‌توانید از خط چشم سفید به تنهایی نیز استفاده نمایید.

  The Best Stand Mixers of 2023, Tested and Reviewed | gastroback

انواع فرم صورت و آرایش مناسب

یکی از مهمترین لوازم های آرایشی در میکاپ کلاسیک، رژ لب قرمز می باشد. در این سبک از آرایش، تمرکز روی لب هاست که شما می توانید با توجه به تناژ رنگی پوست خود، طیف رنگی مناسبی از رژ لب قرمز را انتخاب کنید. برخلاف گذشته که بدون هیچ توجهی به انسجام آرایش اعضای مختلف صورت میکاپ عروس انجام میشد، در دنیای امروز توجه ویژه ای به ترکیب فوق العاده در این زمینه میشود. میکاپ آرتیست های حرفه ای به شیوه های مختلف تلاش میکنند آرایش عروس طبیعی ارائه دهند. در این شیوه آرایش، عروس خانم ها نباید تغییر زیادی داشته باشند و چهره ای مصنوعی با مژه های بیش از اندازه بلند و لب های پهن تر از حد معمول برای آنها طراحی شود.