انواع تکنیک های آرایش صورت، سبک ها و لوازم مورد نیاز انواع میکاپ

انواع تکنیک های آرایش صورت، سبک ها و لوازم مورد نیاز انواع میکاپ

البته به این نکته توجه داشته باشید که سبک آرایش چهره، نمایانگر حال و هوای درونی و شخصیت شما نیز می باشد. مجله زیبایی روژه با هدف راهنمایی و بالا بردن دانش شخصی مصرف کنندگان محصولات مراقبت از پوست و مو خلق شد. این مجله با انتشار محتوا متناسب با نیاز کاربران سعی در ارائه مطالب علمی و قابل استفاده پیش از خرید و مصرف محصولات مراقبت از پوست و مو دارد. از سایه های تیره رنگ استفاده نموده و سایه زدن را از قسمت برآمده پلک بالا شروع کنید و تا زیر ابرو ادامه دهید.

  • علاوه براین، در این نوع آرایش باید تکنیک هایی به کار رود که عروس با سایر افراد حاضر در مهمانی متفاوت و اصطلاحا تک باشد.
  • همیشه نیازی به استفاده از مژه مصنوعی نیست و می توان به جای مژه مصنوعی از ریمل مناسبی کمک گرفت.
  • مدل آرایش اسموکی، همه چیز درباره زنان امروزی است بدون اینکه خیلی مدرن باشد.

مژه مصنوعی مناسب در این مدل، مژه های ریسه ای پر پشت با اندازه یکسان است و رنگ های شاد و زنده برای رژ لب و رژ گونه به شکلی وسیع و متنوع مورد استفاده قرار می گیرد. معمولا برای فون زمینه در این سبک از میکاپ، از رنگ های تیره و برنزی استفاده می شود و سایه و روشن های شدید در آن مجاز می باشد. در این مدل آرایشی، از تکنیک های آرایشی سنگین و چرب با قدرت پوشش دهی بالا برای زیرسازی صورت استفاده می شود. برای سایه چشم استفاده از رنگ های مشکی، سرمه ای و قهوه ای سوخته بهترین گزینه است. همچنین خط چشم تیره و پهن معمولاً در بالا و پایین پلک کشیده می شود و داخل پلک نیز با مداد چشم تیره می شود. بسته به رنگهای مکمل استفاده شده در سایه، رنگ رژلب نیز انتخاب شده و با رژگونه محو می شود.

  حقایق تاریخی جالب در مورد رژ لب

آرایش هندی

اگر خط لب را داخل خط اصلی لب بکشید لب کوچک تر، اما اگر خط لب را از خارج خط اصلی لب بکشید، لب بزرگ تر به نظر می آید. میکاپ هم مثل سایر هنر ها و فرهنگ ها در هر منطقه ای متفاوت از منطقه ی دیگر است. شما به عنوان یک بانوی شرقی می توانید سبکی غیر از شرقی را برای صورت خود برگزینید. هم چنین استفاده از رنگ های مسی، طلایی، بژ در آرایش های مصری مرسوم هستند. گاهی اوقات در آرایش کردن اشتباهاتی به وجود می آید که برای پاک کردن و از بین بردن آن نیاز به گوش پاک کن و یا دستمال های مرطوب است. تمامي حقوق و مطالب منتشر شده در سايت iBiston متعلق به صاحبان آن است و هرگونه کپي‌برداري بدون مجوز کتبي قابل پيگيري است.

معنی کلمه میکاپ ؟

از یک دست تیره کارکردن پشت پلک را با رنگ‌های مشکی قهوه‌ای و تلفیقی از مشکی زرشکی که هارمونی این دو رنگ بسته به سلیقه خود مشتری و یا شما بستگی دارد استفاده می‌شود و پشت پلک تیره می شود. علت اینکه به این مدل از میکاپ، آرایش اروپایی می گویند، به این دلیل است که در مناطق اروپایی برای میکاپ عروس از این سبک آرایش استفاده می کنند. شما می توانید به عنوان میکاپ روزانه نیز از آرایش ملایم و اروپایی استفاده کنید تا چهره ای شاداب، ظریف و طبیعی داشته باشید.

مجله زیبایی روژه

سایه های چرب و براق و همچنین رژگونه و رژلب های غلیظ و سنگین به وفور در این مدل آرایشی دیده می شود. دنیای زیبایی روز به روز در حال پیشرفت است و هر ساله شاهد سبک های جدید آرایش هستیم. میکاپ عروس جدید این روزها به سمت و سوی آرایش های طبیعی و نچرال رفته است. انتخاب کردن میکاپ عروس از بین مدل های جدید و متنوع برای عروس خانم ها قدری دشوار است.

  آموزش برداشتن ابرو در خانه؛ چه مدل ابرویی مناسب شماست؟ چطور