انواع میکاپ صورت ۲۰۲۰ سبک های آرایشی یا انواع آرایش صورت ماتیلا

انواع میکاپ صورت ۲۰۲۰ سبک های آرایشی یا انواع آرایش صورت ماتیلا

افکت یا مدل به معنای بازی با عناصر تشکیل دهنده آرایش و استفاده از رنگ و حرارت در اجزای صورت است. در افکت، با دنیایی از رنگ ها و سبک های بدون محدودیت مواجه هستیم که خلاقیت در آن حرف اول را می زند. در واقع، میکاپ آرتیست می تواند با حفظ سبک آرایشی مورد نظر خود، دست به خلق هر گونه افکت یا مدلی در آرایش بزند. سایه یا مداد مشکی هم برای تیره کردن حاشیه اطراف خارجی پشم استفاده می‌شود. پالت سایه با ترکیب رنگ‌های مسی یا طلائی بهترین انتخاب برای سبک آرایش مصری است. برای جلوه بیشتر به چشم ها، از رنگ‌های بژ و طلایی در ناحیه زیر چشم‌ها استفاده می‌شود.

  • استفاده از رنگ های گرم و سرد به یک اندازه مهم است و با رعایت هماهنگی رنگ ها در آرایش چهره استفاده می شود.
  • از سایه های تیره رنگ استفاده نموده و سایه زدن را از قسمت برآمده پلک بالا شروع کنید و تا زیر ابرو ادامه دهید.
  • آرایش عروس ترکی برای آن دسته از افرادی مناسب است که علاقه زیادی به میکاپ های ساده دارند.
  • علاوه‌بر سایه‌های چندلایه و سرد، استفاده از خط چشم‌های رنگی و تند، پهن، پررنگ و در امتداد هر دو مژه بسیار متداول است.
  آپارتمان 50 متری در پردیس قیمت املاک شهر پردیس | sadafpardis

در آرایش و میکاپ دخترانه با مراقبت‌های پوستی سعی می‌شود تا با بازیافتن طراوت پوست، از نیاز به استفاده از محصولات پوشاننده پوست مثل کرم‌ پودرهای سنگین بکاهد. سپس با استفاده کردن از رنگ‌های روشن و ملایم به چهره ظاهری سرحال و شاداب داده می‌شود. در مراحل مختلف آرایش چشم، لب‌ها، گونه‌ها و… هم تمرکز بر روی تکمیل زیبایی چهره در عین سادگی و به ‌دور از غلیظ شدن آرایش است. در ادامه به بررسی آرایش هر قسمت صورت و لوازم آرایشی مناسب آن خواهیم پرداخت تا به‌سادگی بتوانید با انجام یک آرایش و میکاپ دخترانه درخشش و زیبایی خود را چندین برابر کنید.

انواع سبک های میکاپ صورت

قیمت در آموزشِ میکاپ اهمیت بسیاری دارد ولی مهم تر از آن کیفیت آموزش می باشد. جهت اطلاع از شرایط و قیمت دوره های آموزشی نگینتاج بیوتی از طریق شماره های درج شده در سایت با این آموزشگاه تماس حاصل نمایید. پس از این که هنرجویان به صورت تخصصی دوره های مقدماتی را پیشت سر گذاشتند می توانند وارد مرحله پیشرفته شوند.

۱۰ مدل از بهترین کرم آبرسان مو برای مراقبت از موهای کراتینه شده

در انتها، از مژه های مصنوعی ریسه ای شکل و پر پشت برای جلوه دادن و دیده شدن بیشتر چشم ها استفاده می شود. در این مدل آرایش جهت زیرسازی صورت از فون های آرایشی سنگین و چرب با قدرت پوشانندگی بالا استفاده می شود. برای سایه چشم نیز استفاده از رنگ های مشکی، سورمه ای و قهوه ای سوخته بهترین گزینه است. علاوه بر این، معمولا خط چشم های تیره و پهن در بالا و پایین پلک کشیده می شود و داخل پلک را نیز مداد چشم تیره می زنند. به تناسب رنگ های مکمل مورد استفاده در سایه، رنگ رژلب نیز انتخاب شده و با رژگونه فید می شود.

  ویژگی‌های رژ لب خوب و معرفی چند رژ لب پرطرفدار چطور

انواع کک و مک روش‌های پیشگیری و درمان

در آرایش طبیعی عروس خط چشم های پهن و دنباله دار، سایه های بیش از اندازه تیره، رژ لب های براق با خط لب های کاملا مشخص و متضاد با رنگ لب هیچ جایگاهی ندارند. استفاده از سایه‌های خطی و لایه‌هایی با مرزهای مشخص نمایانگر سبک خلیجی است. رنگ‌های تند، تیره و سرد در آرایش چشم استفاده و خط چشم‌های رنگی بسیار کاربردی هستند. همچنین، نقاشی‌های فانتزی در اطراف چشم یا چسباندن نگین نیز بسیار محبوب بوده و واقعا میتواند جذابیت میکاپ را چندین برابر کند.