برداشتن ابرو با مدل های فشن جذاب مناسب صورت لاغر و گرد

برداشتن ابرو با مدل های فشن جذاب مناسب صورت لاغر و گرد

باید شکل صورت خود را نیز در نظر داشته باشید تا ابروها مکمل زیبایی چهره شما باشند. در ضمن اگر برای اولین بار است که اقدام به برداشتن ابرو می کنید. با تکرار و تمرین این کار را با سرعت بیشتری انجام می دهید.

  • بنابراین برای یادگیری و برداشتن ابروهای خود از طریق موچین، نخ  و موم یا تیغ در ادامه با ما همراه باشید.
  • برای اصلاح ابروها ابتدا میزان تراز بودن آنها را بررسی کنید، نقطه انتهایی ابروها را اندازه بگیرید، قوس‌های ابرو را بررسی کنید و سپس موهای اضافی را بردارید.
  • برخی از آرایشگران ابرو را با موم یا بند انداختن مرتب می کنند، اما به خاطر داشته باشید که این کار نیازمند مهارت کافی است.
  • شما باید درمورد انواع فرم صورت، فرم لب، رنگ پوست و انواع استایل آشنا باشید.

برای اصلاح ابرو در خانه ، اگر پوست قرمز یا تحریک شده است، می‌توانید یک مرطوب کننده یا تونر تسکین دهنده صورت را با یک تکه پنبه یا یک پد روی محل قرمز استفاده کنید. مطمئن شوید که محصول را مستقیماً وارد چشم نکنید تا از سوزش جلوگیری شود. در ابتدا قبل از آموزش برداشتن ابرو در منزل ، برای بهتر انجام دادن این کار بهتر است با قسمت‌های مختلف ابرو آشنا شوید. برای داشتن پوستی سالم و جلوگیری از عفونت، حتما موچین را کاملا تمیز نگه دارید تا از ایجاد جوش‌های ناشی از باکتری‌ها جلوگیری کنید. پیش از برداشتن ابروها با موچین، با فشردن آرامِ پارچه‌ای گرم روی قسمت موردنظر، فولیکول‌های مو را ریلکس و آرام کنید. تا جای ممکن هر تار ابرو را از نزدیکِ ریشه بگیرید و هر بار یک تار ابرو را بیرون بکشید.

  رادیاتور تراکتور فرگوسن 399 شاپ شهباز | forimall

تیغ؛ بهترین ابزار برای برداشتن بالای ابرو

پس اگر به یک روش خاصی عادت دارید و یا فکر می‌کنید بهتر است، همان را انتخاب کنید. استفاده از بهترین مربیان حرفه‌ای و بین المللی، به روز ترین تجهیزات و امکانات آموزشی در کنار قیمت‌های مناسب از مزیت‌های آموزشگاه آرایشگری گل گیس، آموزشگاه آرایشگری در تهران با مدرک بین المللی، است. تمام دوره‌های آموزش آرایشگری به صورت تئوری و عملی، متناسب با نیاز بازار کار و همراه با ارائه مدرک رسمی و معتبر فنی و حرفه‌ای در انتهای دوره می‌باشد. هنرجویان بعد از گذراندن دوره‌ها نیز تا زمان ورود به بازارکار با جلسات پشتیبانی و رفع اشکال رایگان مورد حمایت آموزشگاه خواهند بود. با استفاده از برس ابرو موهای ابرو را در جهت رشدشان و به بالا شانه کنید. صورت های گرد، گونه های حجیم دارند و طول و عرض گونه ها تقریبا برابر و خط فک خمیده است.

آموزش آرایشگری کوتاهی موی زنانه با 20 درس رایگان

حتما پس از اصلاح ابرو آن‌ها را با برس مخصوص ابرو به سمت بالا شانه کنید، تا قسمت‌های خالی را پر کند و یا خطوط خشن و به هم‌ ریختگی‌های ابرو را مرتب کند. همچنین برای آرایش ابرو می‌توانید به کمک ریمل ابرو آن‌ها را برس بکشید و ثابت و آراسته نگه دارید. در روش اصلاح ابرو با تیغ باید پیش از شروع کار حالت ابرو را در نظر داشته باشید و بدانید که دقیقا چه حالتی را مد نظر دارید و سپس شروع به تراشیدن ابرو به حالت دلخواهتان کنید. به حرکات دست خود دقت داشته باشید چرا که در صورت اشتباه کردن ممکن است ابروی خود را به صورت ناقص بتراشید و فرم کلی ابرو به هم بریزد.

  خرید ماتیک فروش ماتیک قیمت ماتیک نمودار لحظه‌ای قیمت ارز ماتیک در نوبیتکس

نحوه تشخیص خربزه شیرین و رسیده با 10 ترفند بسیار ساده

برای مداد ابرو، انتخاب سایه‌ای از قهوه‌ای با رنگی ملایم که با رنگ موی شما سازگار باشد معمولا گزینه مناسبی است. افرادی که موی بور دارند می‌توانند چندین سایه تیره‌تر از موهای خود را انتخاب کنند. درحقیقت با این کار رنگ مو و ابروهای شما طبیعی‌تر به نظر می‌رسد.