تزریق ژل لب زیبایی لب‌هایی برجسته با تزریق ژل لب کلینیک ویانا

تزریق ژل لب زیبایی لب‌هایی برجسته با تزریق ژل لب کلینیک ویانا

این را در نظر داشته باشید که با وجود کیفیت بالای خدمات ارائه شده در کلینیک زیبایی بهارین، هزینه ها بسیار مناسب هستند. برای گرفتن وقت مشاوره و اطلاع از هزینه خدمات درمانی مختلف کافیست که از طریق راه های گفته شده در سایت تماس بگیرید. همچنین به مدت حداقل ۲۴ ساعت از مصرف نی نوشیدنی یا سیگار کشیدن خودداری کنید. همچنین باید حداقل برای همین مدت از نوشیدن الکل خودداری کنید، زیرا الکل خون شما را رقیق می‌کند که می تواند کبودی روی لب های شما را بدتر کند. لب فوقانی از دوقسمت سفید و قرمز تشکیل شده است که توسط حاشیه لب از یکدیگر جدا می شوند.

  • همچنین، باید تمامی اصول تزریق ژل، مانند انتخاب محل مناسب تزریق و تعیین مقدار مناسب ژل تزریقی را به خوبی انجام داده و در نهایت ژل را به صحیح ترین و ماهرانه ترین شکل ممکن در لایه های مناسب پوست قرار دهد.
  • از این رو، مهم است که فرم لب خود را شناسایی کرده و بدانید که چگونه با سرمایه‌گذاری روی تکنیک‌های زیبایی خاص و یا محصولات مناسب، بتوانید آن‌ها را برجسته و به عبارتی متناسب با چهره خود سازید.
  • برای رسیدن به بهترین نتیجه بهتر است که در مورد نتایج و عوارض آن اطلاعات کافی بدست آورید.
  جدیدترین مدل‌های آرایش صورت پاییز و زمستان ۲۰۲۰-۲۰۲۱ مجله دیجی‌استایل

با این حال، این عوارض جانبی در طول هفته پس از درمان اولیه پرکننده لب کاهش می‌یابد. کبودی در محل یا اطراف محل تزریق فیلر لب طبیعی است و می‌توانید با مصرف قرص‌های آرنیکا چند روز قبل از درمان پرکننده لب، احتمال کبودی را کاهش دهید. اثرات پرکننده لب می تواند تقریباً 9-12 ماه پس از درمان باقی بماند. بدن به آرامی فرمولاسیون را متابولیزه می کند، که می تواند در طول زمان حجم لب کاهش یابد. البته برند و نحوه ی مراقبت شما تاثیر زیادی در ماندگای فیلر خواهد داشت. خیلی از افراد لب‌های نازکی دارند یا لب‌هایشان فرم ایده‌آلی که می‌خواهند را ندارد.

ماندگاری تزریق چربی بیشتر است یا تزریق ژل؟

2) ماندگاری ژل ها محبوب و رایج معمولا بین 6 الی 9 ماه متغیر است، پس فرد بنابه همین باید برنامه ریزی داشته باشد. شبکه عصبی قوی بر روی لب وجود دارد که بسیار حساس و قوی بوده و برای جلوگیری از درد در هنگام تزریق، از بلوک عصب سه قلو استفاده می کنند. به همین دلیل احتمال گاز گرفتگی هنگام خوردن غذا بسیار خواهد بود و همین امر می تواند سبب آسیب دیدن لب شود. در طی این مدت باید از خوردنی و آشامیدنی اجتناب نموده تا این بی حسی از بین برود. درد و سوزشی جزئی هنگام تزریق ژل ممکن است برای فرد اتفاق بیفتد.

معایب تزریق ژل لب تزریق ژل لب مراقبت های بعد از تزریق ژل لب

در برخی مواقع تزریق ژل به لب، برای شما خطرات و آسیب هایی را به دنبال دارد. آزمایش ها و بررسی های قبل از عمل به پزشک کمک می کند که از نوع جنس پوست شما و خطرات احتمالی بعد از تزریق آگاه شود. 3- اگر سیگاری هستید؛ بهتر است به مدت دو هفته پیش از تزریق از کشیدن سیگار خودداری نمایید. همچنین بهتر است دو هفته قبل از انجام تزریق ژل پس از هماهنگی با پزشک معالجتان، از مصرف آسپرین و سایر داروهای رقیق‌کننده خون و ضد التهاب‌ شامل مسکن‌های غیر استروئیدی خودداری نمایید. 4- در صورت داشتن سابقه تبخال، قبل از تزریق ژل لب حتما به پزشک اطلاع دهید تا تدابیر لازم اتخاذ شود. محبوب ترین ها  ژل لب رستیلن Restylane  و ژل لب ژوویدرم  Juvaderm هستند.

  بوتاکس مو چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟ + معرفی بهترین برندها میس و مستر

مدت زمان بهبودی پس از تزریق چربی به لب

✅ دو روز قبل از تزریق، از پمادهای موضعی مانند ترتینوئین، رتینول، رتینوئید، اسید گلیکولیک یا هرگونه محصول ضدپیری استفاده نکنید. به عقیده من ژل به طور خاص در مناطق عروقی یا نواحی دارای حرکات بالا مانند اطراف دهان و لب ها با سرعت بیشتری تجزیه می شوند. ژل های چسبناک و ضخیم نظیر ژوویدرم اولترا پلاس یا رستیلن لیفت دوام بیشتری دارند. پس تحت تاثیر تبلیغاتی نباشید که از اعداد اغراق آمیز استفاده می کنند . من در کشور خودمان شنیده ام که افراد غیر پزشک خود را پزشک جا زده و اقدام به تزریقات مختلف زیبایی می کنند که این امر بسیار خطرناک است . برای آشنایی با مهمترین نکات در آرایش و راز های مخفی آرایش، این سری از مطالب وقت مد را دنبال کنید.