تزریق ژل لب مدل روسی + ماندگاری و عوارض آن کلینیک جراحی دکتر آرش نجف بیگی

تزریق ژل لب مدل روسی + ماندگاری و عوارض آن کلینیک جراحی دکتر آرش نجف بیگی

این ژل‌ها در حدود ۶ ماه ماندگاری دارند و ظاهری طبیعی برای افراد به وجود می‌آورند. والور جدیدترین نوع ژل است که نه‌تنها ماندگاری بالایی داشته و موجب ورم پوست نخواهد شد بلکه ظاهری طبیعی برای افراد ایجاد می‌کند. چهارمین نوع ژل وُلبلا نام دارد که برای از بین بردن خطوط عمودی اطراف لب استفاده می‌شود و ۱۲ ماه ماندگاری دارد. البته توجه داشته باشید که تورم و التهاب و قرمزی ناحیه ای که در آن تزریق صورت گرفته در دو هفته ی ابتدایی بعد از عمل کاملا طبیعی است و با سفت شدگی تفاوت دارد. در واقع ژل تزریق شده به دو هفته زمان نیاز دارد تا به طور کامل در جای مورد نظر مستقر شود و نتیجه ی نهایی عمل نمایان گردد.

  • ▪ خوردن نوشیدنی هایی که دارای الکل است نیز می تواند باعث ایجاد تورم لب ها شود بنابر این تا حد امکان از خوردن چنین نوشیدنی ها خود داری کنید.
  • 2 – اگر به هر دلیلی بعد از تزریق ژل از فرم لب خود راضی نبودید می توانید به راحتی آن را از بین ببرید و به حالت اول بازگردید.
  • از مزایای این روش این است که چهره تغییر زیادی نمی‌کند و فقط لب‌ها شکل بهتری به خود می‌گیرند.
  • مدل کلاسیک یا طبیعی مناسب افرادی است که می‌خواهند ظاهر طبیعی خود را حفظ کنند.
  • بسته به ناحیه تزریق ژل، مدتی بعد از جلسه درمان، فرد باید مراقب پوشش خود باشد.
  آرایش لایت آرایش اروپایی چیست؟ آموزش گام به گام و جدیدترین مدل‌های آرایش لایت

در هنگام تزریق، ژل لب به عنوان یک اسفنج عمل می کند تا آب را به پوست جذب کند. فقط در موارد کمی برای افرادی که با تزریق ژل و استفاده پزشک از سوزن‌ها مشکل دارند می‌تواند دردناک باشد. در حالت عادی بدون درد یا با درد بسیار خفیف همراه است که مشکلی برای فرد ایجاد نمی‌کند. در این مدل تزریق بیشتر در ناحیه کشیدگی و تیزی حاشیه لب ها انجام می‌شود. همچنین برای برجسته‌کردن لب ها مقدار کمی از ژل را در امتداد خط لب تزریق می‌کنند.

فیلر لب رستیلن

جراحان پلاستیک توصیه می کنند رایج ترین خطر احتمالی عدم رضایت فرد از تزریق است، بنابراین بهتر است به یک متخصص با تجربه مانند جراح پلاستیک رجوع کنید. هر نتیجه ای از قبیل برآمدگی، توده یا ناهماهنگی، منجر به نارضایتی مشتری می شود. ممکن است جای تزریق ژل برای یکی دو روز کبود شود، اما پس از آن کاهش خواهد یافت. احتمال بسیار کمی وجود دارد که مشتری نسبت یه اسید هیالورونیک حساسیت داشته باشد، در این گونه موارد جراح پلاستیک این قابلیت را دارد که ژل را تخلیه کند.

ژل لب برای لب باریک

توجه داشته باشید که افراد مبتلا به تبخال فعال، اسکار لب، اختلالات لخته شدن خون، دیابت یا لوپوس باید از تزریق ژل لب امتناع کنند. عوارض جانبی احتمالی تزریق ژل میتواند شامل لبهای ناهمگون، مشکل در حرکت لبها و یا خونریزی باشد. شایعترین عوارض جانبی در فیلر لب؛ تورم، خارش در محل تزریق و قرمزی است.

در این مطلب ما به تمام آنچه که شما باید در مورد تزریق ژل لب و قیمت ژل لب بدانید پرداخته ایم، با ما همراه باشید. قیمت انواع ژل‌ها بسته به برند آن‌ها متفاوت است و به‌طور میانگین برای میزان یک سی‌سی از آن حدود سه میلیون و چهارصد هزارتومان تا پنچ میلیون و پانصد هزار تومان باید هزینه کرد. البته باتوجه‌به نوسانات قیمت داروها، هزینه موارد مصرفی مثل سرنگ‌ها و غیره، این قیمت تقریبی بوده   و بهتر است قبل از مراجعه به مراکز درمانی از قیمت روز مطلع شوید. در این مدل ناحیه میانی (V شکل) لب بالا و دو قسمت کناری آن بیشتر از نقاط دیگر حجیم می‌شوند.

  15 مورد از جدیدترین انواع سبک و مدل آرایش و میکاپوقت مد