ثبت شرکت در دبی هزینه ثبت شرکت در دبی | do-tourism

ثبت شرکت در دبی هزینه ثبت شرکت در دبی | do-tourism

درخواست ویزای اقامت در سومین مرحله شما باید به سفارت کشور دبی درخواست ویزا را برای اقامت در این کشور ارسال اخذ اقامت دبی با ثبت شرکت کنید. در صورتی که درخواست شما تایید شود، می توانید مراحل بعدی ثبت شرکت خودتان را انجام دهید. انتخاب اسم شرکت اولین مرحله برای ثبت شرکت در امارات، انتخاب کردن اسمی برای شرکت و دریافت تاییدیه برای انجام فعالیت های تجاری است. اسمی که برای شرکت خودتان انتخاب می کنید، باید توسط DED تایید شود. همچنین تایید شدن شروع فعالیت تجاری شما به حوزه ای که قصد فعالیت در آن را دارید، بستگی دارد. اگر شما نیز به دنبال روشی برای مهاجرت به دبی هستید، پیشنهاد می کنیم تا از طریق ثبت شرکت در امارات به این کشور مهاجرت کنید و با طی کردن مراحلی اقامت دبی یا امارت را دریافت کنید.

  • شرکت با مسئولیت محدود و دارای مجوز تجاری، بهترین گزینه ثبت شرکت دبی برای ایرانیان به شمار می‌رود.
  • هزینه ثبت شرکت در دبی متناسب با متغیرهای متعددی است و بستگی به نوع شرکت، جنس فعالیت و برخی خدمات اضافی دارد.
  • مدارک زیر در هنگام درخواست ثبت شرکت باید به صورت محضری و گواهی باشد.
  • سرمایه گذاران می توانند به طور خود مختار به بازارهای محلی دبی دسترسی داشته باشند و همچنین با روابط تجاری خود را با اشخاصی که دارای چند فرهنگ مختلف هستند گسترش دهند.
  • هنگامی که پرونده ثبت شرکت شما به مرحله اجرا رسید، کارشناسان حامی مهاجر ضمن اخذ ویزای توریستی دبی، شرایط اقامت و سفر شما به دبی را فراهم می‌کنند.
  هر آنچه از اجرای سقف کاذب باید بدانیم شركت ساختمانی آسمان خراش | panelgachikanaf

درخواست دهندگان مشاغل حوزه هنر، سرگرمی، فناوری و نویسندگی با دریافت مجوز فریلنسینگ این امکان را دارند تا در دبی فعالیت خود را شروع کنند. افراد با ثبت شرکت در امارات قادر خواهند بود به تعدادی از دوستان خود پیشنهاد کاری داده و به واسطه این پیشنهاد کاری، دوستان وی به همراه خانواده شان به امارات آمده و در این کشور زندگی کنند. در صورت وجود هرگونه ابهام و سوال درباره اقامت دبی با ثبت شرکت پیشنهاد می کنیم از خدمات مشاوره رایگان موسسه ملکپور در این زمینه بهره مند شوید.

چگونه در دبی شرکت ثبت کنیم؟

به یاد داشته باشید که شما برای ثبت شرکت مجازی در دبی نیاز به یک آدرس و مکان حقیقی دارید و اجاره یک دفتر کار در دبی می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند. عدم نیاز به مدرک زبان، امکان مالکیت صد در صد بر شرکت با مجوز تجاری بدون کفیل اماراتی، مالیات بر درآمد صفر درصد و مالیات بر ارزش افزوده تنها ۵ درصد از دیگر مزایای ثبت شرکت در دبی است. از جمله جدیدترین تغییرات دولت امارات در بخش سرمایه گذاری، حمایت از مشاغل مرتبط با بخش فناوری و فعالیت‌های تجاری مرتبط با حوزه‌های دیجیتال است. یکی از اصلی ترین مراحل ثبت شرکت در دبی و امارات ارائه و تامین مدارک مورد نیاز جهت اقامت دبی با ثبت شرکت می باشد. به این نکته توجه داشته باشید که مدارک باید به درستی گرداوری شوند و هیچگونه نقصی در ان ها نباشد زیرا ای نقص سبب می شود تا دیگر نتوانید شرکت مد نظر خود را به ثبت برسانید. در این میان بهترین مجوز ثبت شرکت در دبی برای ایرانیان «مجوز تجاری» است.

  بهترین مدل ماشین لباسشویی پاکشوما ۷ کیلویی نقره ای و سفید بهترین یاب | asilbekharid

خدمات مشاوره املاک:

کشور امارات متحده عربی در سال‌های اخیر به قطب اقتصادی منطقه تبدیل شده است. دولت این کشور تمام تلاش خود را کرد تا وابستگی خود را به منابع نفتی کم کرده و بستر مناسبی برای تنوع اقتصادی کشور ایجاد کند. امروزه می‌توانید شاهد باشید که سرمایه‌گذاران بسیار زیادی از کشورهای اروپایی و آمریکایی حتی مشتاق به سرمایه‌گذاری در این کشور امن هستند. راه‌های مختلفی برای سرمایه‌گذاری و اخذ اقامت این کشور وجود دارد. یکی از راه‌های اخذ اقامت دبی، ثبت شرکت در دبی و یا سایر شهرهای امارات محسوب می‌شود.

شرکت‌های قلمرو اصلی را می‌توان با ارسال یک درخواست آنلاین به وزارت توسعه اقتصادی دبی (DED) به صورت حضوری یا الکترونیک، در عرض ۱۵ دقیقه تأسیس و اقامت امارات از طریق ثبت شرکت را دریافت کرد. این شرکت‌ها با مسئولیت محدود یا LLC با حداقل دو سهام‌دار در دبی تأسیس می‌شوند و حداکثر می‌توانند تا ۵۰ سهام‌دار داشته باشند. هنگام ثبت شرکت در امارات توجه داشته باشید که شرکت‌های LLC می‌توانند هر نوع تجارت و کسب و کار را به جز بیمه، سرمایه‌گذاری‌های پولی یا بانکی انجام دهند. به عنوان مثال، شرکت‌های ثبت شده در خشکی، به یک شریک یا حامی محلی نیاز دارند، در حالی که مناطق آزاد اجازه مالکیت کامل را به فرد خارجی می‌دهند. با توجه به این موضوع می‌توان انواع ثبت شرکت در دبی را بر اساس محل ثبت آن به صورت زیر طبقه‌بندی کرد.