جراحی لیفت ابرو و شقیقه: 3 روش رایج + شرح عوارض احتمالی

جراحی لیفت ابرو و شقیقه: 3 روش رایج + شرح عوارض احتمالی

برای حفظ ظاهر طبیعی ابرو، موها باید در قالب گرافت‌های تک تار مو منتقل و پیوند گردند. کاشت ابرو یک پروسه بسیار ظریف و زمان گیر بوده که در طی آن موها در شکاف‌هایی به قطر نیم میلی‌متر کاشت می‌شوند، شکاف‌هایی که در زاویه طبیعی رشد ابروها و کاملاً خوابیده روی پوست ایجاد می‌گردند. این عمل تحت بی‌حسی موضعی انجام شده و در حدود ۳ تا ۴ ساعت زمان برده و در حین و پس از جراحی حداقل درد را دارد.

  • این روش زیبایی دارای اثر بخشی قوی و عمیقی می باشد که تا سال ها ماندگار خواهد بود.
  • انتخاب در میان این­ها و تصمیم گیری در مورد استفاده از آن­ها در گرو نتایج زیبایی شناختی بیمار می­باشد و همچنین بستگی به جزئیات مربوط به ظاهر قبل از عمل بیمار را دارد.
  • همچنین اگر تصمیم داشتید خودتان در خانه با استفاده از مواد این کار را انجام دهید بهتر است ابتدا به طور کامل تحقیق و مطالعه کرده و با استفاده از مطالب آموزش لیفت ابرو این کار را انجام دهید.
  • یکی از کاربردی ترین و در دسترس ترین مواد طبیعی برای لیفت ابرو در خانه، وازلین است.
  • سپس متخصص، ناحیه‌ای که باید درمان شود را علامتگذاری کرده و آن را بی‌حس می‌کند تا در طول انجام درمان هیچگونه ناراحتی و دردی را حس نکنید.
  عوارض وحشتناک آرایش کردن کودکان و دختربچه ها!

ممنون از این که تا آخر مقاله قیمت لیفت ابرو با نخ همراه ما بودید. روش اندوسکوپیک لیفت ابرو روشی مدرن بوده و نسبت به روش سنتی، کمتر تهاجمی است. در این روش به جای برش بزرگ و سرتاسری در پیشانی و خط رویش مو، چندین برش کوچک در درون ناحیه‌ی رویش مو ایجاد می‌شود.

آنچه در مورد جراحی لیفت ابرو باید بدانیم:

به طور عمومی، معمولاً پزشکان پیشنهاد می‌کنند که بین انجام این دو روش حداقل دو تا چهار هفته فاصله قائل شوید. برای اینکه با نحوه انجام این جراحی به طور کامل آشنا شوید فیلم زیر را مشاهده نمایید. ژل کد یکی از فروشگاه هایی است که در زمینه ارائه انواع محصولات و لوازم آرایشی مربوط به ابرو، مژه و پوست صورت فعالیت می کند.

مراقبت هایبعد از لیفت ابرو با نخ

در نظر داشته باشید که برای کسب نتایج بهتر در این زمینه باید حتما اصول و مقررات آن را رعایت کنید. افرادی که ابروهای افتاده دارند
کسانی که خطوط عمیق در پیشانی دارند
کسانی که خطوط عمیق بین دو ابرو دارند
افراد جوان و میانسال نیز می‌توانند لیفت ابرو انجام دهند. دیگر ابروهایی که حالت افتادگی دارند تا روز این اتفاق براشون نخواهد افتاد. ليفت تغيير حالت وبالا بردنه ابروهاست و لمينت كراتينه وتقويته ابروها. مدت ماندگاری لیفت ابرو در روش های بدون جراحی را می توان به طور میانگین بین 9 ماه و حداکثر 2 سال برآورد کرد. البته هر چه نکات مراقبتی و توصیه های پزشک را پس از لیفت، جدی تر بگیرید، امکان طولانی شدن این بازه زمانی نیز بیشتر می شود.

  ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟مراقبتهای قبل و بعد از تزریق ژل لب

دستمزد جراح، هزینه بیمارستان یا کلینیک، داروهای مراقبتی بعد از عمل و … همگی میتواند در افزایش و یا کاهش هزینه این جراحی تأثیرگذار باشد. شرایط بیمار و خواسته های وی نیز یکی دیگر از مهمترین عواملی است که میتواند در افزایش قیمت، تأثیرگذار باشد. معمولاً هزینه جراحی در کلینیک های خصوصی بیشتر از هزینه آن در بیمارستان های دولتی است.