خرید رژ لب بهترین مارک رژ لب مایع و جامد میس و مستر

خرید رژ لب بهترین مارک رژ لب مایع و جامد میس و مستر

رژ لب شون در رنگ‌های متنوع و جذاب بر گرفته از طبیعت در انواع جامد و مایع، زیبایی را همراه شما می‌کند. در ساخت رژ لب های شون از ترکیبات گیاهی برای بخشیدن حس لطافت و سلامتی به لب‌های شما استفاده شده است. استفاده از خط لب، قبل از رژ لب باعث زیبایی آرایش و ماندگاری بیشتر رژلب می شود. بنابراین به خریداران محترم توصیه می کنیم تا از صفحه خرید مداد و خط لب میس و مستر هم دیدن کنند.

  • اگر شما هم جز آن دسته از افراد هستید که براقی لب‌ها را می پسندند پس به کل لب و یا قسمت وسط لب برق لب بزنید تا لب‌های شما براق نشان داده شوند.در انتهای کار از یک از یک فیکساتور (یا پودری که می تواند بیرنگ باشد) استفاده کنید.
  • اما اگر قبل از برنزه شدن می‌سوزید (و شاید اصلاً نتوانید برنزه شوید)، به این معنی است که پوست شما ملانین کمتری دارد و رنگ پوست روشنی دارید.
  • انواع محصولات مخصوص مادر و کودک مثل شامپو ملایم کودک، کرم و سرم ترک پوست، کرم سوختگی کودک از برندهای باکیفیتی چون موستلا از محصولات مادر و کودک هستند.
  • حتی افرادی که زیاد اهل آرایش کردن نیستند نیز اغلب مواقع رژ لبی در کیف خود دارند.

رژ لب های مات در سال های اخیر جایگاه خوبی در بازار پیدا کرده اند و به خصوص مورد علاقه جوانان قرار گرفته اند. این رژ لب ها در قالب رژ مدادی و در رنگ های متنوع و جذاب به فروش می رسند. رژ لب‌های کرمی یا خامه‌ای، همان میزان آبرسانی رژهای ساتن اما ظاهر مات را دارند. این رژها به راحتی روی لب می‌لغزند و پوشش‌دهی بیشتری هم نسبت به رژهای شفاف یا ساتن دارند. زمانی که می‌خواهید رنگ و لطافت را باهم داشته‌باشید، بهتر است انواع رژ لب خامه‌ای را امتحان کنید. رژلب جامد کالر ریچ کالیستا با داشتن جلوه‌ای براق، درخشش را به لب‌های شما هدیه می‌دهد.

  مراحل پاکسازی پوست چیست فواید پاکسازی پوست صورت

رژ لب مایع مات شماره 88 Callista

تمام رژ لب ها دارای لوسیون نرم کننده، مواد شیمیایی و طبیعی و رنگدانه هستند. اگر رژ لبی سرب دارد منظور این است که میزان آن بالاتر از حد استاندارد است و گرنه در تمام رژ لب ها سرب وجود دارد. برای خرید رژ لب کمی وسواس به خرج دهید تا بتوانید در کنار زیبایی لب هایتان سلامت آن را نیز حفظ کنید. اما این کم بودن ماندگاری باعث کاهش خرید رژ لب با این خصوصیات نمی شود.

رژ لب براق یا برق لب

این رژ، ماندگاری متوسطی دارد؛ اما انواع رژ لب مایع مات معمولاً بین هشت تا دوازده ساعت ماندگاری دارند و این روزها بین خانم‌ها محبوب‌تر هستند. این رژ را به کمک اپلیکاتور یا قلم‌موی خود محصول می‌توانید روی لب بزنید. اگر معمولا رژ لب‌تان به خارج از محدوده لب‌ها نشت می‌کند یا می‌خواهید طرح لب‌هایتان را بیشتر مشخص کنید و آن‌ها را قلوه‌ای و پر نشان دهید، خط لب راه‌حل بسیار خوب و کاملی است. خط لب، ماندگاری رژ لب را افزایش می‌دهد، از بیرون‌زدگی رژ لب جلوگیری می‌کند، شکاف‌هایی را که ممکن است روی لب‌هایتان داشته‌باشید، پر می‌کند و همچنین می‌تواند برای ایجاد یک محدوده تمیز و منظم در اطراف لب‌ها استفاده شود. خط لب، نقطه شروعی عالی برای آرایش لب‌ها است و به ماندگاری رژ لب نیز کمک می‌کند. انواع رژ لب‌ شفاف یا ساتن، ظاهری نرم و مرطوب به لب‌های شما می‌بخشند و برای روزهایی که تصمیم دارید آرایش ملایم داشته‌باشید، مناسب هستند.

هرچند رنگ‌های صورتی یا گلبهی نیز می‌تواند جلوه معصومانه‌ای به چهره شما ببخشد. اما اگر به راحتی برنزه می‌شوید و معمولاً نمی‌سوزید یا پوست حساسی ندارید، رنگ پوست شما متوسط است که در اصطلاح ایرانی به آن، سبزه می‌گویند. پوست‌هایی که برنزه یا زیتونی هستند نیز به ندرت می‌سوزند و در دسته پوست‌های تیره جای می‌گیرند. رژ لب یا به قول قدیمی ها ماتیک یکی از تاثیرگذارترین و پرکاربردترین محصولات آرایشی برای زیبایی چهره است که معمولا در کیف آرایشی همه خانم ها یافت می شود.

  آتلیه مذهبی عروس آتلیه عکاسی با کادر خانم آتلیه عکاسی مذهبی آتلیه محجبه عروس آتلیه مذهبی | pelan3