صرافی معتبرترین صرافی ارز دیجیتال ایران خرید ماتیک فروش ماتیک قیمت لحظه‌ای ماتیک

صرافی معتبرترین صرافی ارز دیجیتال ایران خرید ماتیک فروش ماتیک قیمت لحظه‌ای ماتیک

پالیگان برای مجموعه افرادی که دارای اتفاق نظر هستند، امکان دسترسی به هر بلوک را از طریق مکانیزم اجماع اثبات سهام اصلاح شده فراهم می‌سازد. (برای رسیدن به اجماع از طریق مکانیزم اثبات سهام سنتی، نیاز به پردازش بسیاری از بلوک‌ها دارد). در این مکانیزم از شرکت کنندگان درخواست می‌شود که در ازای حق اعتبارسنجی تراکنش‌های شبکه‌ی پالیگان، موافقت خود را به جهت‌عدم فروش یا معامله‌ی موجودی متیک خود اعلام کنند.

  • آنوراگ آرجون (Anurag Arjun) مدیر ارشد محصول در پالی‌گان و از هم بنیانگذاران این پروژه است.
  • این اعتماد عمومی حتی اگر کاذب باشد و ریشه در واقعیت های اصلی پروژه نداشته باشد، باز هم رشد کوتاه مدت ارز ماتیک را تضمین خواهد کرد.
  • برای تبدیل سهام‌‌گذار به بازرس نیاز به کسب آرای سهام‌گذاران و درخواست شخص و سرمایه ای زیاد است که دراختیار شبکه قرار داده شود.
  • پالی‌گان ابتدا بر بستر پلتفرم اتریوم فعالیت می کرد ، سپس  در سال ۲۰۱۹ به بلاکچین شخصی سازی شده خود انتقال یافته است.
  • اگرچه پالیگان شبکه بلاکچین اختصاصی خود را دارد، اما می‌تواند با متصل شدن به شبکه اتریوم، عملکرد آن را تا حد زیادی بهبود ببخشد.
  • پالی‌گان با چشم انداز بسیار توسعه پذیری که ارائه داده است توسط کوین بیس و بایننس پشتیبانی می شود.
  جدیدترین مدل‌های آرایش صورت پاییز و زمستان ۲۰۲۰-۲۰۲۱ مجله دیجی‌استایل

شبکه پالیگان که سابقاً با نام ماتیک (Matic) شناخته می‌شد، در سال 2017 آغاز به کار کرد. این شبکه توسط جینت کانانی (Jaynti Kanani)، سندیپ نیوال (Sandeep Nailwal) و آنوراگ آرجون (Anurag Arjun)، دو توسعه‌دهنده بلاک‌چین و یک مشاور کسب‌وکار، ساخته شد. از نظر تجاری، زنجیره های جانبی پالیگان از نظر ساختاری برای پشتیبانی از انواع پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) موجود در شبکه اتریوم طراحی شده اند. قبل از انتقال به شبکه خود در سال 2019، تیم پالیگان سهم بزرگی در بلاکچین اتریوم داشت.

کیف پول آنلاین MATIC در ایران

این ارز دیجیتال با هدف بهبود مشکل مقیاس پذیری اتریوم، افزایش همکاری اتریوم و پلتفرم های غیر متمرکز و جهت انجام معاملات در بستری سریع، ارزان و امن ایجاد شده است. ارز دیجیتال ماتیک در تلاش است که تمامی اپلیکیشن های غیر متمرکز ( dapp ) را یکپارچه سازی و پیچیدگی های موجود در آنها را حذف کند. توکن متیک به عنوان ارز در بیت کاربران پلتفرم پالیگان کاربرد دارد که جهت خدمات پرداخت در این شبکه مورد استفاده قرار می گیرد. در پلتفرم پالیگان وظیفه ی اجرای تراکنش های ارز دیجیتال ماتیک ( Matic ) بر عهده لایه ی اجرا یا Execution Layer می باشد. با طی کردن مراحل ثبت نام و احراز هویت در صرافی ارزپایا، می‌توانید در محیطی امن و ساده از خرید و فروش ارزهای دیجیتال از جمله خرید ماتیک لذت ببرید.

آینده ماتیک

نکته بسیار مهم دیگر این است که یکی از سرمایه گذاران اصلی این رمز ارز صرافی بایننس می باشد. در نتیجه گمانی زنی ها حاکی از آن است که این غول بزرگ عرصه معاملات رمز ارزها اجازه نخواهد داد ارز دیجیتال ماتیک با سقوط ارزش مواجه شود. مشارکت صرافی کوین بیس در پروژه پالیگان نیز یکی دیگر از مستنداتی است که تحلیلگران در خصوص آینده خوب ارز دیجیتال ماتیک به آن استناد می کنند. ارز دیجیتال ماتیک یا همان ارز پالیگان (Polygon) در واقع توکن بومی پلتفرم اتریوم می باشد.

  خرید اقساطی انواع کوییک صفر و کارکرده از همراه مکانیک ایمنا | technofield

فروش ورق پلی کربنات آقای پلکسی در خیابان پامنار (ارسال + لیست قیمت جدید)

درست است که زمان زیادی طول کشید تا این ارز دیجیتال رشد کند؛ اما بالاخره قدم به عرصه رشد گذاشته و اکنون یکی از آینده دارترین رمز ارزها است. به علاوه قیمت کم آن برای کسانی که سرمایه زیادی ندارند بسیار عالی است. همچنین اتریوم2 که به منظور حل مشکلات بلاکچین اتریوم در مراحل تولید قرار دارد نیز رقیب شبکه‌ ماتیک محسوب می‌شود  اما با توجه به انعطاف پذیری شبکه‌ ماتیک این مشکل تاثیر کمتری بر فعالیت این تیم دارد. تیم توسعه دهنده‌ی ماتیک قصد دارد یک برنامه‌ی همه جانبه عنوان مسیر تعامل کاربران با دنیای بلاکچین‌ که قابلیت اجرا بر روی موبایل و مرورگر را دارباشد ایجاد کند. هدف این تیم بهبود مقیاس پذیری و عملکرد بلاکچین‌هایی با بستر قرارداد هوشمند بوده است که برای رسیدن به این هدف، فعالیت خود را بر روی شبکه‌ اتریوم آغاز کرد. شبکه پالیگان از یک الگوریتم اثبات سهام طبقه‌بندی شده برای دست‌یابی به مکانیزم اجماع مورد نظر خود استفاده می‌کند.