صفر تا صد آموزش آرایش صورت به سبک حرفه ای ها میس و مستر

صفر تا صد آموزش آرایش صورت به سبک حرفه ای ها میس و مستر

آموزش آرایش صورت مرحله به مرحله به شما نشان می‌دهد که باید از کدام محصول استفاده کنید و چطور یک آرایش کامل داشته باشید. اکنون زمان آن است که پایه‌ی آرایش خود را با پودر فیکس‌های شل یا فشرده تثبیت کنید. البته در نظر داشته باشید، زمانی که صحبت از پودر باشد، هرچه کمتر، بهتر است.

  • در مقابل، در آرایش سبک شرقی از رنگ‌های شاد، مانند سبز و صورتی و آبی برای آرایش چشم استفاده می‌شود.
  • اگر می‌خواهید روی پوست حساس اطراف پلک‌ هایتان پرایمر بزنید.
  • البته می توانید برای دیدن مدل های بیشتر آرایش و حتی مدل های کوتاهی و رنگ مو به مجله آموزش آرایشگری مراجعه کنید.
  • در ابتدا بهتر است از پرایمر مخصوص چشم برای پشت پلک خود استفاده کنید.

با روش های درست آرایش کردن، می‌توانید عیوب خود را تا حد امکان کاهش دهید و زیبایی طبیعی خود را افزایش دهید. برای ما میکاپ کاملا نرمال، مثل ماتیک قرمز و ریمل لازم است! البته این را هم بدانید که هیچ وقت نمی توانیم از آنها زیاد مصرف کنیم!

رژگونه مناسبی بزنید

حالا سایه را با براش مخصوص آن در اطراف پلک و در راستای خط مژه بکشید. البته نحوه آرایش چشم، مدل‌های گوناگونی دارد که می‌توانید در اینجا اقسامی از آن راببینید. اگر ابروهای پر دارید یا این‌که آن را قبلا با شیوه‌های مختلف مثلا میکروپیگمنتیشن، میکروشیدینگ یا هاشور ابرو به صورت نیمه‌دائمی آرایش کرده‌اید، نیازی به این مرحله ندارید. به صورت کلی اگر ابروی باریک و کم‌پشت دارید، می‌توانید آن را پرتر نشان دهید. برای این کار از مداد ابرو یا سایه ابرو استفاده کرده و رنگی را انتخاب کنید که با رنگ طبیعی ابروهای شما هماهنگ باشد.

  کالا مارکت، فروشگاهی برای تخفیف انواع کالا : لوازم آرایشی، عطر، براش و تجهیزات آرایشی و ..

مرحله دوم: استفاده از یک کرم پودر تیره‌تر برای ایجاد برجستگی‌های صورت

به خاطر داشته باشید که حتماً دست هایتان را قبل و بعد از اعمال کرم پودر به خوبی بشورید. سعی کنید از خارج به داخل یک خط بدون لرزش و خط خوردگی بکشید و سپس درون آن را پر کنید. برای مثال برای یک آرایش ساده صورت گرد و گندمی شما به لوازمی مانند پرایم، فوندیشن، کانسیلر، مداد دور لب، کرم پودر روشن کننده، مداد ابرو، کانتور نیاز خواهید داشت.

در صورتی هم که پوست شما حساس است، به دنبال پرایمری باشید که کمترین ترکیبات شیمیایی مانند انواع چربی‌ها، پارابن و … را دارد. هایلایتر یکی دیگر از مراحل داشتن یک آرایش صورت ساده و آرایش  ساده دخترانه است. چه بخواهید ظاهری طبیعی تر داشته باشید یا چیزی جسورانه و زیبا بخواهید، هایلایتر می تواند مکمل آرایش شما باشد. آنهایی که رنگ پوست متوسط ​​تا تیره دارند می توانند از رژگونه های آلویی به همان روشی که آنهایی که پوست روشن دارند از رژگونه های صورتی روشن استفاده کنند. کانسیلرهای پودری برای پوشش های سنگین تر در نواحی کوچکتر و خاص تر صورت مناسب هستند. برای انتخاب رنگ کانسیلر عاقلانه است که  دو سایه کانسیلر داشته باشید.