صفر تا صد آموزش آرایش صورت به سبک حرفه ای ها میس و مستر

صفر تا صد آموزش آرایش صورت به سبک حرفه ای ها میس و مستر

معمولا زیر استخوان گونه‌ها روی چال گونه، دو طرف بینی و زیر خط فک کانتور می‌شوند. همچنین اگر پیشانی بزرگی دارید، می‌توانید از کانتورینگ این قسمت کمی نزدیک به محل رویش‌ موها استفاده کنید تا کوچک‌تر به نظر برسد. اگر دوست دارید که آرایش‌تان کمی تیره‌تر و برنزتر باشد، در این مرحله بعد از کانتورینگ باید صورت را برنز کنید. برای این کار از یک پودر و براش برنزینگ روی کل صورت استفاده کنید تا صورت‌تان درخشش طلایی گونه‌ای پیدا کند. آموزش آرایش صورت مانند حرفه‌ای‌ها بدون اینکه قبل از هر چیز از یک پرایمر استفاده کنید، ممکن نیست. در واقع پرایمر باعث می‌شود پوست‌تان صاف‌تر شود و در نهایت آرایش‌تان ظاهر طبیعی‌تری پیدا کند.

  • برای بیرون آوردن ریمل هیچوقت آن را درون تیوب پمپ نکنید؛ زیرا با این کار هوا وارد ریمل شده و آن را خشک می‌کند.
  • پس از استفاده از اسپری، نیازی به ماساژ آن روی صورت نیست و در عرض چند ثانیه خود به خود خشک خواهد شد.
  • حالت شیک و جذابی که آرایش چشم اسموکی ایجاد می‌کند باعث گیرایی بیشتر چهره و حتی تیپ شما می‌شود.

برای زدن فاندیشن می‌توانید از برس، اسفنج یا انگشتان خود استفاده کنید. اگر به دنبال پوششی سبک هستید از انگشت‌ها استفاده کرده و فاندیشن را از مرکز صورت به سمت بیرون بزنید. فقط به یاد داشته باشید که قبل از تماس انگشت با پوست، حتما دستان خود را بشوئید. استفاده از رنگ‌های روشن در پوست باعث برجسته شدن خطوط و جایِ لکه‌ها می‌شود. محوکردن درست کرم پودر را فراموش نکنید و دقت کنید که از کرم پودر روی گردن و گوش‌های خود نیز بزنید تا تفاوت رنگ بین گوش، گردن و صورتتان وجود نداشته باشد.

  خرید ارز ماتیک، نمودار و قیمت لحظه ای Polygan اوکی اکسچنج

شانه ابرو تاشو

استفاده از مطالب مجله اینترنتی دیجی استایل فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کليه حقوق اين سايت متعلق به شرکت آوازه نو پوشان پارسی (فروشگاه اینترنتی دیجی استایل) است. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم. هر جایی از صورت که ایرادی مشاهده می‌شود، آن قسمت را با گوش پاک کن و پاک کننده آرایش پاک کنید و آرایش همان قسمت را اصلاح کنید. برای استفاده از هایلایتر می‌توانید از نوک انگشت یا براش‌های کوچک مخصوص هایلایتر استفاده کنید.

جدیدترین مدل‌های آرایش چشم (پاییز-زمستان ۲۰۲۰-۲۰۲۱)

استفاده از رنگ قرمز غلیظ در آرایش از آن چیزهایی است که قرار نیست هرگز از مد بیفتد. وقتی در آرایش از رژ لب قرمز غلیظ استفاده می‌شود معمولا بقیه بخش‌های صورت را ساده و ملایم نگه می‌دارند. شاید در آرایش‌های میکاپ‌آرتیست‌های مختلف در اینستاگرام قبلا با این مدل خط چشم مد روز مواجه شده باشید.

بدون شک با رعایت درست و مرحله به مرحله آرایش صورت، میکاپی زیبا و جذاب خواهید داشت؛ اما این آرایش چندان دوامی نخواهد داشت اگر از اسپری یا پودر فیکساتور مناسب استفاده نکنید. اسپری‌های فیکساتور، آرایش شما را برای چندین ساعت بدون تغییر و ماندگار نگه می‌دارند و مانع از تجدید دوباره و دوباره آرایش می‌شوند. برای استفاده از فیکساتور فقط باید، آن را در فاصله 20 سانتی از صورت خود نگه داشته و آن را چندبار اسپری کنید؛ بهتر است ابتدا اسپری را به شکل x و سپس به شکل T آن را روی صورت بزنید. پس از استفاده از اسپری، نیازی به ماساژ آن روی صورت نیست و در عرض چند ثانیه خود به خود خشک خواهد شد.

  مراحل پاکسازی پوست چیست فواید پاکسازی پوست صورت