قشنگترین مدل ابرو پهن خوش حالت بسیار زیبا و جذاب مگسن

قشنگترین مدل ابرو پهن خوش حالت بسیار زیبا و جذاب مگسن

ابروهای گرد یک حالت نرمی به چهره القا کرده و سبب می‌شود تا فرم صورت گردتر نشان داده شود. افرادی که صورت‌های کشیده دارند می‌تواند با انتخاب فرم ابروی گرد، شکل صورت خود را کمی نرم‌تر و دایره‌ای‌تر نشان دهند. مدل ابروی نوک تیز، بسیار عالی میباشد زیرا در همه انواع صورت بخصوص گرد، قلبی شکل و بیضی زیبا به نظر میرسند. این سبک از ابرو، انواع استایل شما را زیباتر میکند.مدل ابروی بلند؛ معمولا به طور طبیعی منحنی یا صاف هستند و کمی دورتر از انتهای چشم به پایان میرسند. ویژگی مدل ابروی بلند، دم و یا انتهای آنهاست، زیرا کاملا کشیده است.

  • این مدل که بسیار شبیه به مدل ابرو پهن است، در قسمت‌های زیر ابرو بسیار جذاب‌تر جلوه می‌کند.
  • اگر از طرفداران ابروهای فوق العاده دراماتیک هستید، این ابرو برای حفظ فرم مناسب است.
  • ابروی کاملا صاف و کاملا هشتی مناسب این افراد نیست بلکه باید حالتی بین این دو مدل باشد.
  • امروزه آقایان تمایل دارند با برداشتن ابروی خود، تغییری در چهره خود ایجاد کنند.
  • ابتدا باید نقاط ابتدایی، انتهایی و شروع قوس ابرو را پیدا کنید.

اگر به تصویر بالا دقیق شوید؛ می‌بینید که ابروهای این مدل بیش از حد سیخ سیخ هستند. تارهای ابرو بیش از حد به هم چسبیده‌اند و نمای آنها ضمخت و شبیه پای سوسک شده است. انحنای ابرو، هم زاویه دار بودن صورت را اصلاح می کند و هم پهنی آن را. اگر طول و عرض صورت تقریبا به یک اندازه باشد فرم صورت شما یا گرد است یا مربع.

  مدل های آرایش صورت و مدل میکاپ صورت جدید 1402 2023

– مدل ابرو پر مانند

از قوس های بلند خودداری کنید که باعث می شود صورت شما لاغرتر و طولانی تر به نظر برسد. این شکل صورت می‌تواند به خوبی برای ابروهای پف‌تر مناسب باشد؛ زیرا می‌تواند کشیدگی صورت را جبران کند. در کلینیک‌های مدرن، چنین شبیه‌سازی را حتی ممکن است با نرم‌افزار‌های گرافیکی انجام دهند تا بیشترین شباهت را به واقعیت و چیزی که پزشک پیشنهاد می‌دهد، داشته باشد. ابروهای شمشیری بلند که تحت عنوان ابروهای نوک تیز یا زاویه‌دار نیز شناخته می‌شوند، به ابروهایی گفته می‌شود که حالتی برجسته داشته و تمامی توجه بر قوس ابرو متمرکز است. ابروهای کوتاه به ابروهایی گفته می‌شود که پیش از رسیدن به انتهای چشم تمام می‌شود.

استایل شیک و گرمتو با این ۳۷ مدل سارافون بافتنی دخترانه جدید ۱۴۰۲ برای روزای سرد بساز

این مدل‌ها که عموما پهن و با کمترین فرم فانتزی است در واقع کمی ابروهای شما را منظم و تمیز می‌کند. برای داشتن ابروهای دخترانه، بهتر است از اصلاح ابرو با تیغ خودداری کنید. فقط کافی است با موچین و قیچی تار ابروهای اضافه را بردارید و در حالت طبیعی ابروهایتان تغییری ایجاد نکنید. در رابطه با مدل‌های ابرو دخترانه می‌توان به موارد مختلفی پرداخت که بایستی بیشتر با توجه به نوع فیس صورت افراد و نیز سلیقه‌ای که دارند، انتخاب شوند. در این حالت مثلا شما می‌توانید با انتخاب ابروهایی که پهن هستند، ظاهر خود را طبیعی‌تر و دخترانه جلوه دهید. همچنین توصیه شده است تا فرم صورت خود را بهتر بشناسید و نیز با توجه به آن اقدام به انتخاب یک مدل موی جذاب ابرو نمایید.

  صندوق فروشگاهی معتبر و گارانتی دار️بررسی و خرید صندوق فروش️شاپ تجهیز | akhbarekasbokar

قوس کم مدل ابرو طبیعی

صورتهای مثلثی، صورت هایی هستند که پیشانی باریکی دارند؛ پس برای اینکه در این صورت ها پیشانی بلندتر دیده شود، بهتر است در انتهای ابرو، کمان ایجاد کرده و قوس کمان ابرو را کوتاه بگیریم. اگر می‌خواهید ابروهای‌تان را با مداد ابرو شیک و یک دست کنید؛ دقت داشته باشید که مداد ابروی‌تان دقیقا هم‌رنگ تارهای ابروهای‌تان باشد. مثلا در تصویر زیر این‌که ابرو در میانه قاب تیره و در اطراف روشن است؛ اصلا صحن جالبی ندارد.