لیفت ابرو چیست؟ ماندگاری آن به چه صورت است؟ حیات پرفیوم

لیفت ابرو چیست؟ ماندگاری آن به چه صورت است؟ حیات پرفیوم

یک گروه از عضلات ابروها را به سمت پایین می‌کشند و یک گروه عضلات وظیفه دارند که ابروها را بالا نگه‌دارند. چنانچه لازم باشد و شرایط عمومی بیمار اجازه دهد می‌توان جراحی‌های دیگر از جمله لیفتینگ بقیه صورت، جراحی بینی وگذاشتن پروتز های صورت و جراحی پلک را همزمان انجام داد. پیش بینی دقیق این مساله کار آسانی‌ نیست ولی‌ می‌توان انتظار داشت که به طور معمول حدود ۸ تا ۱۰ سال جوان‌تر به نظر بیایید.

  • با استفاده از این ابزار پزشک جراح قادر خواهد بود به طور موثری ماهیچه هایی را که از نظر علمی مشخص کرده است، تغییر وضعیت دهد.
  • در لیفت آندوسکوپی ابرو جراح بدون این که نیازی به ایجاد شکاف های بزرگ در صورت داشته باشد به راحتی توسط همان شکاف ریز می تواند به عضلات مورد نظر خود دسترسی یابد.
  • در حال حاضر پنج روش مختلف برای تزریق بوتاکس وجود دارد که باعث لیفت ابرو می‌شوند.
  • لیفت موجب می شود که ابرو ها در سرجای خود قرار گیرند بدون اینکه چهره زنانه به نظر برسد و همچنین به عضلات این اجازه را می دهد که برای داشتن پوستی صاف تر از حالت انقباض در آیند.
  • لیفت ابرو به روش‌های مختلفی انجام می شود، شما می‌توانید بنا به خواست خود یکی از این روش‌ها را انتخاب نمایید.
  قشنگترین مدل ابرو پهن خوش حالت بسیار زیبا و جذاب مگسن

مزایای لیفت ابرو با سم شل کننده (فلج کننده) در گروهی از عضلات که وظیفه پایین کشیدن ابروها را دارند تزریق می‌شود ، حاصل میگردد. از مزایای جراحی لیفت ابرو به روش کلاسیک، می‌توان به تاثیر گسترده‌تر آن اشاره کرد. به دلیل برش بزرگ‌تر در این روش، ناحیه بزرگ‌تری از پوست کشیده شده و در نتیجه؛ قسمت‌های بیشتری از پوست را درگیر خواهد کرد. همچنین ماندگاری لیفت ابرو به روش کلاسیک بیشتر از سایر روش‌هاست و تاثیر ناشی از این عمل جراحی تقریبا تا آخر عمر باقی خواهد ماند. افتادگی ابرو و پیشانی تنها مشکلات زیبایی ایجاد نمی‌کنند؛ بلکه می‌توانند بینایی و اعتماد به نفس فرد را هم تحت تاثیر قرار دهند.

کلینیک پوست، مو و زیبایی دکتر رامین مدرسی

این حالت طبیعی بوده و پس از چند ماه بهبود می یابد.اغلب بخیه ها یکهفته بعد از عمل خارج میشوند. جراح شما نکات لازم در مورد مراقبت از پانسمانها و بخیه ها، نحوه مصرف داروها و مسکن ها، و زمان مراجعه مجدد جهت بررسی فرآیند ترمیم را به شما می آموزد. باید دانست که حداقل زمان مورد نیاز برای فروکش کردن کامل تورمها، ناپدید شدن جای برشها، و حصول نتیجه نهایی یکسال است. در متداولترین روش، دو برش قرینه در طرفین سر در پشت خط رویش مو داده شده و پوست تحت هدایت آندوسکوپ (لوله باریکی که حاوی لنز و دوربین بوده و به یک مانیتور متصل است) از استخوان زیرین جدا میگردد.

معایب لیفت ابرو چیست؟

برای لیفت ابرو با نخ، نخ هایی که زیر پوست قرار می گیرند، می توانند پوست صورت را سفت کرده و سبب خوش حالت شدن فرم صورت شوند. اینکار همچنین می تواند سبب روند کند پیری و چین و چروک بر روی پوست صورت شود. هرچند که آقایان نیز نسبت به فرم ابروها حساس هستند اما این پیگیری و توجه از جانب خانم ها ویژه تر است.

  تعبیر خواب درباره آرایش زن متاهل تعبیرکده

هدف از لیفت کردن ابرو چیست؟

«تخفیف های هیجان‌انگیز»، «خرید ارزان‌تر و بدون واسطه»، «صرفه جویی در زمان و هزینه»، «تضمین کیفیت خدمات» و «پشتیبانی کامل در تمام مراحل» برگ برنده نت‌برگ برای کاربران خود محسوب می‌شوند. پیشنهادات نت‌برگ به طور کلی به دو دسته آنی و غیر آنی تقسیم می‌گردند که «نت‌برگ‌های آنی» بلافاصله پس از خرید تا لحظه پایان زمان استفاده آن‌ها، دارای اعتبار بوده و قابل استفاده می‌باشند. همچنین «نت‌برگ‌های غیر آنی» نیز پیشنهاداتی هستند که پس از خرید آن‌ها، کاربران می‌بایست به منظور استفاده از نت‌برگ‌های خود، تا اتمام مهلت خرید آن پیشنهاد بر روی سایت نت‌برگ، صبر نمایند. لازم به ذکر است نت‌برگ هم‌اکنون در اکثر شهرهای بزرگ ایران مانند تهران، کرج، مشهد، اصفهان، شیراز، ارومیه و غیره مشغول به فعالیت و ارائه خدمات روزانه می‌باشد.