لیفت ابرو چیست؟ هزینه، مزایا و معایب انواع روشها نیلسا

لیفت ابرو چیست؟ هزینه، مزایا و معایب انواع روشها نیلسا

از همین‌رو اگر حالت خطوط بین ابرو یا افتادگی آن باعث عصبانی یا غمگین نشان دادن شما شده برای مشاوره تلفنی با دکتر پوست و مو درمانکده در ارتباط باشید. لیفت ابرو با سایر با روش های غیر تهاجمی همانند استفاده از بوتاکس و فیلرها بعد از چند ماه نیاز به درمان مجدد می باشد. در حال حاضر در سراسر دنیا متقاضیان زیادی با توجه به اهمیت فراوان حالت ابرو در نشان دادن زیبایی و حالات روحی افراد، داوطلب انجام لیفت ابرو می باشند.

  • یکی از دستگاه‌هایی که در این روش استفاده می‌شود، دستگاه لیزر تایتان (Titan) است.
  • بیشتر تفاوت آن‌ها در موادی است که برای لیفت ابرو از آن استفاده می‌کنید.
  • مثلا روش‌های لیفت ابرو با مواد می‌توانند ۱روزه در منزل و یا ۱ ماهه در سالن‌های زیبایی باشند.
  • همچنین تعداد بخیه‌ها و عوارض آن بسیار کمتر از روش کلاسیک است.
  • مصرف برخی داروها مانند داروهای ضد التهابی و غیر استروئیدی، آسپیرین و یا داروهای حاوی آسپیرین باید قطع شوند.

با توجه به آنکه لیفت ابرو به روش‌های مختلفی انجام می‌شود، نمی‌توان تعرفه‌ای مشخص برای آن در نظر گرفت. با این حال تکنیک‌های غیرتهاجمی مانند تزریق بوتاکس و لیفت با نخ هزینه نسبتاً پایینی نسبت به سایر روش‌ها دارند. لیفت ابرو که به اصطلاح عامیانه، کشیدن ابرو نیز نامیده می‌شود، تکنیکی ایده‌آل برای زیبایی چهره به خصوص در ناحیه ابرو و پیشانی است.

  تعمیر اسپیکر هارمن کاردن️تعمیرات اسپیکر harman kardon | iran-service-center

کاندید مناسب لیفت ابرو

ممکن است زیبایی پوست انسان از زیبایی لباس و دیگر چیزهای او مهم‌تر باشد. اما در مورد افرادی که دارای صورتی زیبا هستند تغییرات زیادی انجام نمی‌شود. آرایش به عنوان تغییرات جزئی برای کمک به زیبایی صورت افراد، انجام می‌شود. زیبایی صورت را نمی‌توان به راحتی تغییر داد و این موضوع مستقیم به زندگی اجتماعی افراد وابسته است. اطلاعاتی در مورد راه حل‌ هایی برای افرادی که از فرم ابروهای خود راضی نیستند، آخرین اقدامات زیبایی شناختی در مورد ابرو و راه حل‌هایی برای افرادی که ابروهای نازک و یا ضخیم دارند خواهیم داد.

آیا آقایان هم می توانند عمل لیفت ابرو انجام دهند؟

این محصول ماندگاری بالایی دارد و رد سفیدی روی ابرو باقی نمی‌گذارد. جراحان زیبایی معمولا از روش آندوسکوپی برای لیفت کردن ابرو استفاده می‌کنند که نسبت به روش‌های قبلی کمتر تهاجمی است. برای لیفت اندوسکوپی ابرو، جراح زیبایی شما یک سری برش بسیار کوتاه درست در پشت خط مو ایجاد می‌کند. سپس با استفاده از یک دوربین ریز مخصوص و ابزار نازک، عضلات را تغییر می‌دهد و بافت‌های زیرین پیشانی را بلند می‌کند. همچنین در صورت نیاز، مقداری چربی و بافت اضافی برای ایجاد ابرویی جوان‌تر از بین می‌برد. کم شدن حجم پیشانی می تواند موجب گردد که پوست شل شده و حالت افتادگی پیدا کند، که در نهایت باعث تغییر حالت ابرو و افتادگی ابرو به سمت پایین می شود.

عمل بالا کشیدن ابرو ، این مشکل یعنی افتادگی ابرو را اصلاح می کند و چین و چروکهای روی پیشانی را از بین می برد. لیفت ابروها، یکی از متداولترین روشها برای جوانسازی صورت است که در کل دنیا انجام می شود. برای شناخت مزایا و ویژگی های روش اندوتاین نیاز است تا در ابتدا نحوه کلی لیفت ابرو با اندوتاین را بشناسیم. برای جایگذاری این ایمپلنت ها باید متخصصان پلاستیک برش های بسیار کوچک و ریزی را در محل رویش مو و  شقیقه ها ایجاد کنند. هنگام ایجاد برش و شکاف کوچک, پزشک اندوتاین را با فشار کنترل شده ای زیر پوست قرار می دهد.

  از بیماری کبد چرب چه میدانید؟