ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟مراقبتهای قبل و بعد از تزریق ژل لب

ماندگاری تزریق ژل لب چقدر است؟مراقبتهای قبل و بعد از تزریق ژل لب

ژل های هیالورونیک اسید موقت بوده و همین امر سبب می شود تا طی جند ماه جذب لب ها شوند. بسیاری از افراد ممکن است پس از مدت ها نظرشان درباره تزریق ژل تغییر یابد. تنها با چند ماه صبر کردن می توانند شاهد بازشگت لب هایشان به حالت اولیه شوند. همچنین می توانند با مراجعه به پزشک خود هیالورونیک اسید را تجزیه نمایند.

  • ژل تزریقی تهیه شده از اسید هیالورونیک سنتزی، صرفاً جایگزین اسید هیالورونیک طبیعی می‌شود.
  • متخصصان در تزریق ژل لب روسی، هم بر لب بالایی و هم بر لب پایینی تمرکز و دقت دارند؛ اما بیشترین سهم تمرکز برای تزریق، بر روی لب بالایی می باشد.
  • انتخاب فرم اشتباه لب‌ها می‌تواند به جای زیباتر کردن چهره شما، حالتی ناموزون و نامتناسب به چهره ببخشد.
  • راهکارهای زیر در جهت کاهش درد تزریق ژل لب می‌تواند نتیجه بخش باشد.
  • در ادامه برخی از بهترین مارک‌های ژل صورت مورد تایید پزشکان که در شهر شیراز طرفداران بیشتری دارد را معرفی میکنیم برای اطلاع از جزئیات و هزینه‌ها با شماره کلینیک و پزشکان معرفی شده تماس بگیرید.

آیا آنها آن پزشکان را توصیه می کنند؟ کلینیک های معتبر در منطقه خود را بیابید، مدارک و اظهارات انها را بخوانید، تصاویر قبل و بعد از کار را مقایسه کنید. نام دکتر را در گوگل وارد کنید و ببینید دیگران چه نظری در مورد کارشان دارند . اگر آرایشگر مو یا صورت شما خدمات تزریق ژل را ارائه می دهد، مودبانه به آنها می گویم “ابدا”.

  میکاپ آرتیست کیست ؟ و چه ویژگی هایی دارد؟ آموزشگاه آپادانا با ارائه مدرک بین المللی

ژل لب طبیعی یا نچرال یا کلاسیک

اینکه ژل لب تزریق کنید یا خیر، یک تصمیم کاملا شخصی است و به این بستگی دارد که شما از ظاهر خود چگونه بیشتر لذت می‌برید. اما مانند هر کاری، برای تزریق ژل لب هم باید نکاتی را در نظر بگیرید. در روش مدل ژل لب عروسکی، تزریق لب به گونه ای است لب های پایینی نیبت به لب های بالایی حجیم تر خواهد بود و در مجموع شکل لب ها به صورت عروسکی شکل است. همانطور که اشاره شد نباید پس از تزریق ژل به لب از لوازم آرایشی استفاده شود بنابراین کسانی که از رژ  و سایر موارد آرایشی استفاده می کنند معمولاً با خشکی لب یا پوسته پوسته شدن روبرو می شوند. در صورتی که پوست دچار تورم شود احتمالاً با خشکی همراه است و این موضوع باعث می شود که لایه بالایی پوست نیز خشک شود.

برخی از خدمات دکتر

تزریق ژل لب طبیعی یکی از رایج‌ترین شیوه‌های برجسته کردن لب‌ها می‌باشد. برخی از افراد، پس از تزریق ژل لب، به دلایلی مانند ورم بیش از حد، عدم قرینگی یا عدم هماهنگی آن با سایر اجزای چهره، تصمیم به تخلیه ژل لب می‌گیرند. بنابراین بهتر است قبل از تزریق، با مطالعه و مشاوره، با انواع ژل لب آشنا شده و بدانید بهترین ژل لب برای شما کدام است. دکتر یلدا عطار زاده ، یکی از بهترین پزشکان متخصص در زمینه های بیماری‌های پوست، مو، زیبایی و لیزر در اصفهان هستند که برای تزریق ژل لب نیز می توانید به ایشان مراجعه نمایید. بعد از تزریق ژل لب، فرد دچار قرمزی، تورم، کبودی و خارش می شود. اما جای نگرانی ندارد و این عوارض به سرعت برطرف شده و طی 7 روز به حالت عادی برمی گردد.اما اگر تزریق به درستی انجام نگیرد، می‌تواند خطرات جدی از جمله خطرات انسداد عروقی را داشته باشد.

  آرایشی و بهداشتی عرضه کننده بهترین محصولات زیبایی و سلامت

تزریق ژل لب در اصفهان در کلینیک دکتر مسلمی بر اساس نیاز بیمار مشخص شده و در خطوط دور لب تزریق می شود. جهت هماهنگی و ویزیت برای تزریق ژل لب می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. دقت کنید که مواد به کار برده شده در تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت است و در صورتیکه توسط افراد غیر متخصص صورت گیرد می تواند عواقب جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. متاسفانه اخبار زیادی می‌شنویم درباره کسانی که کار تزریق ژل را در آرایشگاه‌ها و یا پیش افراد غیرمتخصص انجام داده‌اند و با عواقب ناخوشایند و جبران ناپذیری روبرو گشته‌اند. بنابراین به هیچ عنوان با وسوسه هزینه پایین اقدام به انجام این کار در چنین شرایطی نکنید.