هزینه ثبت شرکت در دبی 2022 مراحل، شرایط ثبت شرکت در دبی | do-tourism

هزینه ثبت شرکت در دبی 2022 مراحل، شرایط ثبت شرکت در دبی | do-tourism

در صورتی که بودجه و یا شرایط لازم برای اقامت دبی با ثبت شرکت را ندارید می توانید گزینه مهاجرت به امارت از طریق کار را مد نظر قرار دهید. به طور معمول ایرانی هایی که قصد اقامت دبی با ثبت شرکت را دارند، مجوز تجاری را ترجیح می دهند؛ زیرا با این مجوز فرد مالک ۱۰۰ درصد شرکت خود خواهد بود و نیازی به شریک اماراتی نخواهد داشت. به همین دلیل است که مجوز تجاری بهترین نوع مجوز ثبت شرکت در دبی برای ایرانی ها است. ثبت شرکت در دبی یکی از بهترین، سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت در امارت است. پیدا کردن کفیل اماراتی، نوشتن بیزینس‌پلن، انتخاب نوع شرکت با توجه به پتانسیل و توانایی‌های شما و سایر موارد مرتبط با ثبت شرکت در خارج، نیازمند تجربه، دانش و تخصص است.

  • درخواست بازنشستگی را به مراجع مربوط ارائه داده و از شرایط و مقررات مربوط به آن در امارات آگاه شوید.
  • ثبت نام مشاغلی که  کالاهای آنها در آستانه ۱۸۷۵۰۰ درهم هستند داوطلبانه خواهد بود.
  • در صورت دریافت این مجوز، می‌توانید برای ثبت شرکت مجازی در دبی اقدام کنید.
  • مجوز صنعتی در دبی برای آن دسته از شرکتهایی صادر می‌شود که مواد طبیعی یا منابع طبیعی را به سایر محصولات نهایی تبدیل می‌کنند.
  زیبایی حداکثری با تزریق ژل لب کلینیک پوست و مو ساعی

آن دسته از افرادی که قصد ارائه خدمات نیازمند قدرت بدنی، مهارت و توانایی مانند لوله‌کشی، نجاری، برق‌کاری، آهنگری و غیره را دارند باید نسبت به اخذ مجوز صنعتگری اقدام کنند. اگر نگران داشتن کفیل هستید باید بگوییم که کفیل به حساب‌های شرکت دسترسی ندارد و تنها نام او در قراردادها ذکر می‌شود، همچنین مالکیت صددرصدی شرکت نیز به نام متقاضی ثبت شرکت خواهد بود. بله؛ با ثبت شرکت خود در دبی می‌توانید برای خود و خانواده، اقامت دبی را اخذ کنید. تفاهم‌نامه انجمن (MoA) یکی از مهم‌ترین اسناد در تاسیس شرکت در دبی است.

ثبت شرکت در دبی و اخذ اقامت امارات

جالب است بدانید که به حساب‌های بانکی و گردش‌های مالی در کشور امارات هیچ‌گونه مالیاتی تعلق نمی‌گیرد. در هنگام ثبت شرکت نیز، تنها ۵ درصد از کل هزینه شرکت، برای آن مالیات در نظر گرفته می‌شود. البته ناگفته نماند که همه‌ساله هنگام تمدید شرکت، شما باید پنج درصد مالیات خود را بپردازید. طی سال های اخیر امار بدست امده از ثبت شرکت در دبی و امارات به طور چشمگیری افزایش داشته است.

بررسی فرایند ثبت شرکت در دبی با تور رامین گشت

برای اطلاع از هزینه ثبت شرکت در دبی و مهاجرت به دبی از طریق ثبت شرکت این مقاله را دنبال کنید. دانستیم که برای اخذ اقامت دبی با ثبت شرکت شما نیازمند طی یک پروسه انواع ثبت شرکت در دبی تقریبا طولانی هستید. همچنین به این موضوع نیز اشاره کردیم که مدت‌زمان ویزای شما نیز می‌تواند با توجه به میزان سرمایه‌گذاری‌تان در شرکت متفاوت باشد.

  آرایشی و بهداشتی عرضه کننده بهترین محصولات زیبایی و سلامت

درخواست کنندگان شغل هایی مانند حوزه هنر، سرگرمی و… برای اخذ این مجوز این امکان را دارند تا در این کشور فعالیت خود را آغاز کنند. شرکت هایی که با استفاده از این مجوز صورت می گیرند، نیاز نیست که به صورت فیزیکی ثبت گردند. درخواست کنندگان از این طریق این امکان را دارند که به صورت پاره وقت و تمام وقت خدمات مورد نظر خود را ارائه دهند. این مجوز ویژه افرادی است که قصد دارند، در زمینه فعالیت های بازرگانی کار کنند ، نیاز است که مجوز تجاری دریافت کنند. با استفاده از این مجوز امکان تجارت، فروش کالا و خدمات و امکان خرید و فروش کالا به داخل و بیرون از این کشور نیز وجود دارد. برخی از این کالاها برای تجارت مانند تجهیزات اتومبیل، لباس و… می باشند.