هزینه لیزر زگیل تناسلی، مراقبت ها و فیلم واقعی لیزر زگیل

هزینه لیزر زگیل تناسلی، مراقبت ها و فیلم واقعی لیزر زگیل

توجه به این نکته مهم است که در حالی که لیزر درمانی می‌تواند زگیل های قابل مشاهده را حذف کند، عفونت زمینه ای HPV این را امتحان کنید را درمان نمی‌کند. این ویروس می‌تواند در بدن باقی بماند و باعث ظهور مجدد زگیل در آینده شود. بنابراین، انجام رابطه جنسی ایمن، استفاده از کاندوم و واکسینه شدن در برابر HPV برای کاهش خطر شیوع بیماری در آینده مهم است.

  • HPV گروهی از بیش از 150 ویروس است و انواع خاصی از HPV می‌تواند باعث ایجاد زگیل تناسلی شود.
  • برخورد اشعه لیزر به زگیل ها آن را از ریشه خشک می کند و گاز CO2 موجب می شود زگیل تبخیر شود و از بین برود.
  • ۶۰ درصد سرطان های رحم در زنان به دلیل وجود انواع خاصی از HPV .است همچنین بروز انواع خاصی از سرطان دهانه رحم، سرطان آلت تناسلی در مردان و سرطان حنجره می باشد.
  • در حالی که لیزر موهای زائد باعث HPV نمی‌شود، خطر انتشار ویروس در طول فرآیند درمان وجود دارد.لیزر موهای زائد با هدف قرار دادن فولیکول‌های مو با نور متمرکز عمل می‌کند که می‌تواند باعث بریدگی‌های کوچک یا ساییدگی در پوست شود.
  • این بافت‌ها ممکن است به شکل یک خوشه زگیل یا فقط یک زگیل تنها ظاهر شوند.این زائده‌ها از طریق تماس با فردی که دارای این ویروس می‌باشد، قابل انتقال است.
  مدل های آرایش صورت و مدل میکاپ صورت جدید 1402 2023

برای حذف زگیل با استفاده از لیزر، از یک پرتو نور بسیار دقیق استفاده می شود تا به این ترتیب، سلول های زگیل را که باعث رشد بیش از حد روی پوست می شوند، از بین ببرد. برخلاف سایر روش های درمانی مانند فریز کردن با نیتروژن و یا برش های جراحی، که آسیب رساندن به پوست در آن ها یک امر حتمی است، در این روش به علت دقت زیاد پرتوهای لیزر از آسیب رساندن به پوست اطراف زگیل ها، جلوگیری می کند. این نتایج دلایل روشنی بر اهمیت و تاثیر لیزر در درمان زگیل تناسلی است.

روش های پزشکی و درمان قطعی زگیل تناسلی، واژن و مقعد

سپس این غبار را پس از عبور از فیلترهای نانو از محیط خارج می کند. این بیماری بسیار مسری است و به راحتی از طریق تماس پوستی انتقال می یابد. بنایراین برای جلوگیری از ابتلا به زگیل تناسلی در درجه اول از روابط جنسی پر خطر دوری کنید. توصیه ی سازمان های بهداشتی واکسیناسیون به افرادی که در سنین نزدیک به بلوغ و فعالیت های جنسی می باشند استفاده از واکسن می باشد.

مرکز تخصصی لیزر بیماری های نشیمنگاهی

لیزر در دنیای امروز به عنوان بهترین و ایمن ترین روش درمانی در دنیای پزشکی شناخته می‌شود که مورد تایید همگان است. با از بین رفتن سلول های آلوده، زگیل ها خشک شده و پس از مدتی به طور کامل از بین می روند. معمولاً یک یا چند جلسه درمانی لیزر با فاصله چند هفته ای لازم است تا تمامی زگیل ها به طور موثری درمان شوند.

  Countertop Dispensers | unitedbluerise.com

داروهای زگیل تناسلی

درمان با لیزر به طور کلی بی خطر و موثر است، اما مهم است که با یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی برای تعیین مناسب ترین برنامه درمانی برای موارد فردی. به طور کلی انجام لیزر موهای زائد روی پوست با زگیل تناسلی قابل مشاهده توصیه نمی‌شود. لیزر می‌تواند بافت عفونی را گرم کرده و به طور بالقوه ویروس را به مناطق دیگر منتقل کند. علاوه بر این، وجود زگیل می‌تواند در دقت لیزر اختلال ایجاد کند و منجر به حذف ناقص موهای زائد شود. به طور کلی هزینه درمان زگیل تناسلی با لیزر با انجام معاینه و بررسی تعداد و اندازه ی زگیل های تناسلی مشخص می شود.