ویژگی‌های رژ لب خوب و معرفی چند رژ لب پرطرفدار چطور

ویژگی‌های رژ لب خوب و معرفی چند رژ لب پرطرفدار چطور

یادتان باشد که اولین وظیفه ی یک رژ لب خوب رنگ دادن به لب و صورت شماست. پس هنگام خرید رژ لب به رنگ آن دقت کنید و رنگی بخرید که با رنگ پوست شما سازگار است. اینطور که گفته می شود ملکه الیزابت اول با لب هایی مملوء از رنگ لب به بستر مرگ رفت. با توجه به اینکه رژلب او حاوی موادی همچون سرب بود، بعید نیست آرایش لب هایش به مرگ او سرعت بخشیده باشد. اگر لب‌های خشک و ترک‌خورده دارید از بالم لب‌های غیرمعطر و مرطوب‌کننده‌های مخصوص لب استفاده کنید.

  • برق لب ماندگاری بالایی ندارد؛ اما دارای ویتامین و ضدآفتاب است.
  • این نوع رژها به دلیل روغن زیادی که در ترکیب خود دارند، علاوه بر اینکه ظاهری درخشان و براق می‌دهند، دارای بافتی بسیار سبک نیز هستند.
  • این محصول جلوه‌ای خیس و طبیعی بر روی لب‌ها ایجاد می‌کند و مناسب برای انواع پوست است.
  • رنگ رژ لب نود و طبیعی همیشه زیبا بوده و خواهد بود اما اگر آن را بیش از حد کمرنگ کنید، انگار خط طبیعی لب شما از بین رفته است و هیچ خط لبی ندارید.
  • اگر احساس کردید که رنگ لب هایتان خیلی زیاد است و حالت چروکیده شده است، می توانید دستمال مرطوب را به آرامی روی لب هایتان بکشید و رنگ اضافی را پاک کنید.

در بیشتر مواقع این عارضه خفیف بوده و با استفاده از مرطوب‌کننده بهبود پیدا می‌کند. اما اگر خشکی شدید باشد و باعث ترک‌های عمیق یا خونریزی شود، احتمال عفونت در این ناحیه وجود دارد. اگر مدام لب‌های شما خشک می‌شود، ممکن است علت آن کم‌آبی بدن باشد. اما اگر ترک لب زیاد شد و منجز به خونریزی شد، باید به متخصص مراجعه کنید. ممکن است در این شرایط علت ترک خوردن لب کمبود ویتامینی خاص یا بیماری زمینه‌ای باشد.

  برداشتن ابرو با مدل های فشن جذاب مناسب صورت لاغر و گرد

۱. قرمز کلاسیک

رنگ‌های پاییزی معمولاً دارای اصالت و گرمایی خاصی هستند که با فصل پاییز هماهنگی دارند. این رنگ‌ها به شما اجازه می‌دهند تا آرایشی متناسب با فصل داشته باشید و احساس زیبایی و شیاقت کنید. رنگ شنگولی یک گزینه جالب و خنده‌دار برای آرایش پاییزی است و رنگ شنگولی از مارک یوتیکا این انتخاب را به شما می‌دهد. این رنگ با لب‌های شما به شیوه‌ای جذاب و خنده‌دار تلفیق می‌شود. رنگ زیتونی یک انتخاب جالب و منحصر به فرد برای آرایش پاییزی است و رنگ زیتونی از مارک نارس این انتخاب را به شما می‌دهد. ملکه کامیلا از ترفندی در آرایش چشم بهره می‌برد که پوست دور چشم را صاف‌تر می‌کند و به صورت ظاهری جوان‌تر می‌دهد.

۲. بالم لب رنگی

رژ لب مایع به دلیل مزایای زیادی که به مشتریان ارائه می‌دهد، در قرن بیستم به ترند تبدیل شده است. رنگدانه بالا، بدون نیاز به خط لب، ماندگاری نسبتاً مناسب برخی از مزایای استفاده از رژ لب‌های مایع می‌باشد. رژ لب‌ها در بافت‌ها، رنگ‌ها و کاربردهای مختلفی از برندهای متفاوتی ارائه می‌شوند تا هر شخصی با هر سلیقه‌ای که دارد بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد. برخی از رژ لب‌ها نه تنها با هدف زیبایی بلکه با هدف سلامت پوست لب تولید می‌شوند؛ یعنی دارای مواد مرطوب کننده و آبرسان به لب‌ها نیز هستند.

اگر نمی‌توانید هیچ یک از این نشانه‌ها را در پوستتان تشخیص دهید پایه رنگی پوست شما ترکیبی از رنگ‌های گرم و سرد است و در اصطلاح خنثی است. راه دیگر و آسانتر برای تشخیص سرد و گرم بودن پوست دقت به رنگ رگ‌های دست است. برای اینکار به ساعدتان دقت کنید اگر رگ‌های دستتان در این ناحیه آبی است تناژ پوست شما سرد است و اگر سبز است شما دارای پوستی گرم هستید. رژ لب مدادی همانگونه که از نام آن پیداست به شکل مدادی بوده و به جهت قابلیت حمل بسیار آسانی که داراست طرفداران زیادی پیدا کرده است. اگر بخواهم در خصوص ویژگی مثبت رژ لب مدادی بگویم می‌توانم به ماندگاری بسیار بالا و پوشش مخملی آن اشاره کنم. رژ لب مدادی مانند سایر رژ لب‌ها حالت پیچی نداشته و در صورت نیاز باید تراشیده شود .

  قیمت آهن در بازار امروز + مشاهده قیمت روز آهن آلات ساختمانی مرکزآهن | fooladiha