چگونه آرایشی صحیح داشته باشیم؟ معرفی ترتیبی آرایش صحیح صورت مجله زیبایی روژه

چگونه آرایشی صحیح داشته باشیم؟ معرفی ترتیبی آرایش صحیح صورت مجله زیبایی روژه

اگر هم نمی‌خواهید از دو لایه پرایمر استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم حداقل یک لایه دیگر پرایمر را روی ناحیه T صورت‌تان، یعنی بینی و اطراف آن و بین ابروها، بزنید. این ناحیه چرب‌تر بوده و روزنه‌های باز بیشتری دارد و  به همین علت ماندگاری آرایش روی این قسمت کمتر است. اگر روی همان آرایش قبلی آرایش کنید، احتمالا ناامید خواهید شد؛ چرا که در این صورت ظاهرتان خسته به نظر می‌رسد. همچنین این کار باعث می‌شود منافذ پوست شما بسته شوند و دچار مشکلاتی مانند چروک‌های پوست و آکنه شوید.

  • برای استفاده از سایه چشم ها، نمونه ای را که با رنگ چشم شما مغایرت داشته باشد، انتخاب کنید.
  • بهتر است به جای پنکیک از کرم ضد آفتاب بدون رنگ یا کرم پودری استفاده کنید.
  • اولین مرحله برای ایجاد یک میکاپ طبیعی این است که صورت خود را تمیز کنید.
  • بعد از این‌که کرم پودر زدن را کامل کردید، صورت‌تان صاف و بدون عمق به نظر می‌رسد چون همه قسمت‌های آن یکدست و یک‌رنگ است.

۶ نکته و ترفند ساده برای آموزش یک آرایش ملایم صورت روزانه را از سرویس سبک زندگی در مجله کوروش بخوانید. برای پاک کردن آرایش صورت، استفاده از تونر پوست گزینه ایده آلی است. با استفاده از انگشتان خود تونر یا هر مواد پاک کننده دیگر را در سراسر صورت از جمله خط موهای خود پخش کنید. پد پنبه ای را برگردانید و از قسمت تمیز آن بالای چشم خود را پاک کنید.

  رادیاتور تراکتور فرگوسن 399 شاپ شهباز | forimall

۱. پاک کردن آرایش چشم

سعی کنید  رژ لب را فقط روی لب ها بزنید و از خط طبیعی لب بالا تر یا پایین تر نزنید. پیشنهاد می شود به صفحه تاتو رژ لب دائم مراجعه نمایید و اطلاعات لازم در این باره را کسب نمایید. یکی از مراحل مهم برای داشتن یک آرایش ساده دخترانه، فر کردن مژه هاست.

۳-استفاده از پرایمر به صورت روزانه سبب بروز دانه‌های سرسیاه در پوست می‌شود

با این آرایش صورت ملایم بدون آن که بیش از حد جلب توجه کنید زیبایی و طراوات خاصی به ظاهرتان خواهید بخشید. در انتهای این مقاله با ترتیب استفاده از لوازم آرایش آشنا شده و میکاپ حرفه‌ای‌تری خواهید داشت. به شما پیشنهاد می‌کنیم برای داشتن آرایشی زیبا و ملیح ابتدا فرم صورت، فاصله چشم‌ها، رنگ پوست و شکل لب و…را شناخته و بعد برای میکاپ حرفه‌ای اقدام کنید. حالا شما به ما بگویید چه نظری درباره آرایش مرحله به مرحله دارید؟ آیا سوالی درباره استفاده از لوازم میکاپ دارید؟ تجربه یا پرسش خود را با ما در بخش نظرات در میان بگذارید. از گوشه داخلی مژه‌ها شروع کنید و به سمت بیرون ریمل بزنید.

ریمل و خط چشم

خودآرایی یکی از مهارت های لازم برای هر خانمی است تا بدون نیاز به یک آرایشگر در مواقع لازم بتواند به درستی چهره خود را به بهترین نحو زیبا سازد . در این بخش منظور از آرایش یک میکاپ محو و ساده است که با استفاده از کرم پودر و وسایل آرایش ساده انجام می شود . در حقیقت این آموزش خودآرایی مناسب خانم های شاغلی است که فرصت زیادی برای آرایش ندارند.

  تزریق ژل لب مدل فانتزی ، گرد ، هالیوودی + قیمت 1402