چگونه ابروهای زیبا و خوش حالت داشته باشیم؟ + نکات حرفه ای و کاربردی زیبامون

چگونه ابروهای زیبا و خوش حالت داشته باشیم؟ + نکات حرفه ای و کاربردی زیبامون

یادتان باشد که رنگ پودر شما یا دو درجه روشن تر یا دو درجه تیره تر از موهای شما باید باشد. سپس از بین مدل های متنوع مدل ابرویی مناسب را برای خود انتخاب کنید. مدل ابرو برای صورت کشیده و لاغر بهتر است به صورت صاف و افقی باشد و همچنین مدل ابرو برای صورت گرد بهتر است از بین مدل ابروهای زاویه دار با هشتی بلند و دم کوتاه انتخاب شود. اما متاسفانه بیشتر خانم ها به آرایش ابرو اهمیت چندانی نمی دهند و ابروهای خود را همان طور که هست رها می کنند.

  • این مرکز آموزشی با بیش از چند دهه سال سابقه فعالیت در زمینه آموزش مهارت‌های پیشرفته آرایشگری، از اولین آکادمی‌های آرایشگری در ایران است.
  • به هیچ عنوان شکل و حالت طبیعی ابروهاتون رو دست کاری نکنید و فقط اطراف ابرو رو مرتب و تمیز نگه دارید.
  • اما یکی از مهمترین نقش های ابروها، زیبایی آنها به صورت انسان می باشد.
  • البته به یاد داشته باشید که هرگز دم ابرو را بالا نبرید تا مدل ابرو طبیعی و زیبا باقی بماند.

با ترکیب این روش‌ها ابروهای فرد پرپشت تر به‌نظر می‌رسند. به‌کار گیری این ترکیب برای ابرو های باریک باعث می‌شود که با ایجاد سایه‌های عمیق، ابروها با تراکم بیشتری به چشم آیند. این روش‌ها باعث می‌شوند ابروها پر پشت‌‌تر به‌نظر برسند. یک بیماری پزشکی زمینه ای می تواند باعث ریزش ابروهای شما شود و یا از رشد مناسب آنها جلوگیری کند. در صورت ریزش موهای ابرو با پزشک صحبت کنید و رشد بدون دلیل مشخصی متوقف شود. نکته مهم دیگر در زمان کاشت استفاده از سوزن های بسیار ظریفی است که باید در نزدیکی سطح پوست حفره‌هایی برای کاشت مو ایجاد کند.

  آپارتمان 50 متری در پردیس قیمت املاک شهر پردیس | sadafpardis

آموزش رنگ کردن مو در خانه بدون دکلره

این مداد ابرو دارای روغن نارگیل، آرگان و ویتامین E است. مداد ابرو اربن دیکی ماژیکی ساخت آمریکا است و  مانند سایر مدادها نیازی به تراشیدن ندارد و حتی در روزهای گرمای تابستان ثابت و بدون پخش شدن روی صورت باقی می‌ماند. سپس از رنگ تیره تر، خطوطی روی بخش زیرین هر ابرو و روی بالای آن رسم کنید. در این روش رنگ‌دانه‌های معدنی به وسیله سوزن‌های میکرو به شکل کاملاً طبیعی زیر لایه سطحی و در لایه دوم پوست کاشته می‌شود.

هاشورهای طبیعی

اگر رنگ موهایتان روشن است، ابروها باید کمی تیره تر باشد بنابراین این رنگ روی صورت شما می نشیند. رنگ ابرو باید به اندازه ای روشن باشد که طبیعی به نظر برسد اما آنقدری تیره باشد که کمی به ابروهایتان رنگ بدهد. بعد از اینکه آرایش ابروها تموم شد، بهتره با استفاده از ژل ابرو، شکل و مدل ابروها رو فیکس و ثابت کنید.

خاص‌ترین و جدیدترین مدل‌های رنگ و مش مو ( مدل‌های تیره، روشن، بلند و کوتاه

آرایش لایت و دخترانه نیز باعث زیبایی ابروهای طبیعی می‌شود. تاتوی ابرو یکی از روش های زیبایی ابروست که تقریبا جا افتاده است. تاتو و هاشور ابرو یک روش دائمی برای زیبایی ابرو به حساب می آید. آن هم به علت روش‌های زیبایی ابرویی است که بسیار کاراتر و زیباتر هستند و مشکلات تاتوی ابرو را ندارند.