۴ مرحله‌ی ساده‌ی یک آرایش لایت برای عید ۱۴۰۱ مجله‌ی دیجی‌استایل

۴ مرحله‌ی ساده‌ی یک آرایش لایت برای عید ۱۴۰۱ مجله‌ی دیجی‌استایل

اسپری آب پیش از میکاپ، پوست را تسکین می‌بخشد و باعث آرامش پوست صورت می‌شود. کشیدن ابرو در زیبایی چهره تاثیر دارد و در سال 2016 به بعد ترند شده بود که ابرو زاویه دارتر و تیره‌تر باشد. اما در اواخر سال 2020، معمولا ابرویی که حالت لیفت شده باشد، ترند شده است. اما کانسیلر در سال 2016 بسیار زیاد استفاده می‌شد و برعکس آن در سال 2021 مقدار بسیار کمی استفاده می‌شود و به رنگ پوست نزدیک‌تر است. در این آرایش رنگ‌های هلویی، صورتی، گلبهی و بژ بیشتر استفاده می‌شود. اگر بخشی از پوست دچار تغییر رنگ یا چین‌وچروک ریز شده، از پرایمر یا کانسیلر برای اصلاح مشکلات پوست استفاده کنید.

  • در صورتی که پیشانی شما بلند است از پنکیک یا کرم پودرهای برنزه برای سایه و روشن کردن پیشانی خود استفاده کنید.
  • به این دلیل که در ارایش لایت صورت استفاده از خط چشم زیاد پیشنهاد نمی‌شود، نباید خط چشم به صورت بلند کشیده شود.
  • این رژ لب ها به لب های شما رنگی بسیار طبیعی و ملایم می دهد.
  • برخلاف میکاپ لایت روزانه، برای آرایش اروپایی عروس، بهتر است از کرم پودر با کاور بالا استفاده کنید.

برای آرایش ابرو باید از مدادهای مخصوص استفاده کنید و خط‌هایی را در ابروهایتان بکشید تا طبیعی‌تر به نظر برسند. فونداسیون یا کرم پودر هم جزو بخش‌های مهم در زیرسازی پوست است. این کرم را باید بر اساس جنس و تناژ رنگی پوستتان انتخاب کنید. شما می‌توانید با کانسیلر تمام ناهمواری‌ها و لک‌های صورتتان را محو کنید. اگر کرم بی بی و سی سی ندارید، می‌توانید به سراغ مرطوب کننده‌های مخصوص پوست‌تان بروید. مرطوب‌کننده خاصیت آبرسانی دارد اما خاصیت ضد آفتابی ندارد.

  قطعات بدنه و شاسی دیجی فورک لیفت | توکو لیفتراک

مدل آموزش بستن گره کراوات مردانه! شیکترین گره کراوات کدام است!؟(با ویدیو)

در این آرایش برای رژ گونه از رنگ‌های طبیعی بهتر است استفاده کنید تا گونه‌های شما برجسته‌تر به نظر برسند. همیشه از مرطوب‌کننده استفاده کنید و بدون ضدآفتاب در فضای باز و آفتابی قرار نگیرید. آفتاب سوختگی و قرمزی پوست باعث می‌شود که مجبور شوید از مقدار بیشتری کرم‌پودر برای پوشاندن رنگ پوست استفاده کنید. برای مرحله‌ی بعد باید از کرم‌پودر یا پنکیک استفاده کنید. هر دوی آن‌ها کار مشابهی انجام می‌دهند ولی باید با توجه به پوست خود، محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

قدم دوازدهم: برق لب

در سال 2016 رژ گونه را بالای خط گونه می‌زدیم اما اکنون باید رژ گونه را پخش کنیم. به این دلیل که در ارایش لایت صورت استفاده از خط چشم زیاد پیشنهاد نمی‌شود، نباید خط چشم به صورت بلند کشیده شود. در صورتی که از آن نوع افرادی هستید که چهره شرقی دارند یا می‌خواهند در روز عروسی از خط چشم بلند استفاده کنند بهتر است از این آرایش استفاده نکنید و یا با آرایشگر خود مشورت کنید. در صورتی که پیشانی شما بلند است از پنکیک یا کرم پودرهای برنزه برای سایه و روشن کردن پیشانی خود استفاده کنید.

میکاپ لایت عروس 1402

یکی از انواع آرایش ملایم که معمولا خانوم ها، برای مجالس عروسی و یا مهمانی های دوستانه از آن بهره میبرند؛ مدل میکاپ لایت مجلسی است. کلیه لوازمی که در بالا برای آرایش ملایم دخترانه اشاره شد را با حجم و مقداری بیشتر برای این نوع میکاپ صورت نیز استفاده نمایید. این نوع از میکاپ باعث می‌شود چهره شما جلوه و زیبایی طبیعی خود را داشته باشد.

  ارز دیجیتال ماتیک MATIC چیست؟ گزارش بنیادی ارز دیجیتال ماتیک فاندامنتال ماتیک سیگنال