15 مورد از جدیدترین انواع سبک و مدل آرایش و میکاپوقت مد

15 مورد از جدیدترین انواع سبک و مدل آرایش و میکاپوقت مد

ضمن این‌که می‌توانید برای مراقبت پوست، از محصولات ارائه‌شده در وب‌سایت بانی‌مد هم استفاده نمایید. در سبک خلیجی  استفاده از رنگ های تیره در آرایش چشم کاربرد دارد. خط چشم های طولانی و تزئین چشم در سبک خلیجی زیاد مشاهده می شود. هم چنین مژه های مصنوعی پر پشت نقش مهمی در این سبک از آرایش دارند.

  • انواع مختلفی از سبک و مدل های آرایش در دنیا وجود دارند که برای اهداف و موقعیت های متفاوتی در نظر گرفته میشوند.در اصل، سبک های آرایش به اهداف مختلفی وابسته است.
  • ما، آموزشگاه آرایشگری شیما وفایی، با بیش از 15 سال سابقه درخشان در زمینه آموزش هنر آرایش و زیبایی، با افتخار به شما راهی جذاب و متفاوت به دنیای زیبایی ارائه می‌دهیم.
  • همان طور که از نام این سبک آرایش مشخص است، چهره باید شبیه به عروسک ها میکاپ شود.
  • این مدل آرایش چشم هم بسیار مدرن، جذاب و منحصربه‌فرد است و با وجود سادگی‌اش بسیار می‌تواند چشم‌گیر باشد.
  • به بیان دیگر،آرایش کلاسیک،سبک آرایشی پایه ای و اصلی است که در آن از هیچگونه طراحی های فشن  استفاده نشده است.
  • برای شکل دادن و لیفت کردن یا حتی استفاده روزانه برای شانه کردن ابرو ها وجود یک برس ابرو لازم و ضروری است.

در ادامه ما چند مدل از پودر فیکس کننده‌های خوب موجود در بازار را به شما معرفی کرده‌ایم تا به کمک آن‌ها زیبایی چهره خود را چندین برابر کنید. این یک تکنیک آرایشی محبوب در بین حرفه ای هاست زیرا نتایج بی عیب و نقصی را ارائه می دهد. فونداسیون های مورد استفاده در آرایش ایربراش در سایه ها، بافت ها و پوشش های مختلف وجود دارد، بنابراین برای افرادی که دارای انواع پوست و رنگ های منحصر به فرد هستند، مناسب است. آرایش ایربراش امکان پوشش شفاف یا سنگین را با قابلیت کاور طولانی‌تر فراهم می‌کند و به آن اجازه می‌دهد تا 16 ساعت روی پوست بماند. این تکنیک برای موقعیت هایی که ظاهر شما باید برای مدت طولانی بی عیب و نقص باقی بماند، مانند مراسم عروسی و عکاسی ایده آل است.

  ۴ مرحله‌ی ساده‌ی یک آرایش لایت برای عید ۱۴۰۱ مجله‌ی دیجی‌استایل

مشهوترین مدل آرایش

آرایش بسیار غلیظ که در آن از چند لایه سایه چشم و خط چشم استفاده می گردد. در این آرایش که در کشورهای حاشیه خلیج فارس بسیار پرطرفدار است. تمرکز اصلی بر چشم بوده و به درشت تر و بزرگ تر نشان دادن چشم ها توجه خاصی می گردد. برای افزایش ماندگاری آرایش و ایجاد ظاهری مات و طبیعی در میکاپ، می توانید از محصولات تثبیت کننده آرایشی مانند پودر فیکس، اسپری فیکس و پنکک استفاده کنید.

آموزش سایه چشم روزانه

فرمژه از انواع لوازم آرایشی چشم می‌باشد، که برای حالت دادن به مژه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع فرمژه یک ابزار مکانیکی برای اعمال انحنای بیشتر به مژه‌ها است.این وسیله در نگاه اول شاید کمی ترسناک به نظر برسد. اما در صورت استفاده درست از آن هیچ مشکلی برای شما نخواهد داشت. باید اطمینان حاصل کنید که از آن به درستی استفاده می‌کنید در غیر اینصورت زمان استفاده ممکن است مژه‌های خود را برش بزنید.

سبک موی چتری و آرایش ساده اش با رژ قرمز و یک خط چشم کلاسیک کشیده بسیار پر طرفدار است. آرایش ترند با توجه به مد و ترند های آرایشی هر سال مشخص می شود به عنوان مثال آرایش ترند در سال 2023 استفاده از خط چشم های رنگی تنها به عنوان آرایش چشم و یا در کنار سایه های رنگی است. بطوریکه در آن دو خط چشم در قسمت بالا و پایین چشم ها باید به موازات یکدیگر کشیده شوند، و گوشه های انتهای آن، که تقریباً به اندازه یک بند انگشت است، سرانجام به آنها پیوسته و بسته می شوند.

  فروشگاه عمده لوازم آرایشی بهداشتی دوشیزه ارسال رایگان ️ ارزان ترین قیمت بازار