4 روش حرفه‌ای انتخاب رنگ رژ لب و آموزش رژ لب زدن برای افراد مبتدی مجله کوروش

4 روش حرفه‌ای انتخاب رنگ رژ لب و آموزش رژ لب زدن برای افراد مبتدی مجله کوروش

در این دوره رژلب را بلا می دانستند چون به زنان اجازه می داد با زیباتر کردن خود ارزش خود را بالا ببرند. در دوران حکومت ملکه ویکتوریا لوازم آرایش کنار گذاشته شدند و تنها بازیگرها و زنان بدکاره رژلب می زدند. برخلاف موم زنبور عسل و رنگ های امروزی، کلئوپاترا مجبور بود از مواد زمخت تری استفاده کند. رژلب های او را از حشرات و مورچه های قرمز رنگ له شده درست می کردند تا رنگ واضحی داشته باشند، و همین کافی بود تا تاریخ نگاران و هنرمندان هنوز که هنوز است از زیبایی او سخن بگویند.

  • استفاده از رژ لب تا جایی مورد محبوبیت و توجه واقع شده است که کمپانی‌های بسیار متعددی در سراسر جهان به تولید این محصول آرایشی روی آوردند.
  • رژ لب مدادی مات گلدن رز با داشتن بافتی مات و مخملی و نرم و سبک طرفداران بسیاری دارد.
  • همین‌طور اگر لباس روشن می‌پوشید و دائم در اضطراب مالیده شدن رژتان به آن را دارید، حتماً از رژلب مات استفاده کنید.
  • بهتر است رژ لبی را انتخاب کنید که ماندگاری مناسبی داشته باشد و هنگام غذا خوردن یا نوشیدن مایعات به راحتی از روی لب های شما پاک نشود.

همچنین طرفداران رژهای براق و مرطوب باید در نظر داشته باشند که، دوام آن ها خیلی طولانی نیست و در طول روز نیاز به چندین بار تجدید دارند. اگر همزمان با خط لب از این محصولات استفاده کنید، دوام آن ها افزایش می یابد. چرا که خط لب ها خشک تر بوده و همچنین زیرساز مناسب و زیبایی چه برای خود لب و چه اطراف آن هستند و پس از گذشت زمان لبتان کاملا بدون رنگ نخواهد بود. مواد به کار رفته در لوازم آرایشی غیرمجاز را معمولا نمی توان به راحتی تشخیص داد.

  آموزش فروشندگی لوازم آرایشی چگونه لوازم آرایشی بفروشیم؟

آرایش و زیبایی – رژلب

می‌توانید شال گردن یا ماسک را روی صورت خود قرار دهید تا سرمای شدید به پوست لب آسیب وارد نکند. قبل و بعد از بیرون رفتن از خانه نیز می‌توانید از مرطوب‌کننده استفاده کنید. رژ لب های شفاف و ساتن یکی دیگر از مواردی اند که برای لب های خشک استفاده می شوند. این رژها هم لب های شما را تغذیه و مرطوب کرده و هم براق و درخشان می کنند. این رژ لب ها روغن زیادی در خود دارند، بنابراین بطور معمول سبک تر از بقیه هستند.

رژ لب جامد مات و مخملی شی گلم مدل استارلایت ولوت

اما از رژ لب بدون سرب و گیاهی میتوان با خیالی آسوده استفاده کرد و به عنوان رژ لب بارداری شناخته میشود. رژ لب بدون سرب سزامول کاملا گیاهی و دست ساز و بدون استفاده از مواد شیمیایی میباشد و باعث از بین رفتن نرمی و لطافت لب ها نمیشود. افرادی که دارای چهره گندمی و سبزه هستند می توانند چهره خود را با رژهای مسی، قهوه ای و آجری جذاب تر سازند. افرادی با چهره گندمی و توناژ پوست سرد می توانند با اطمینان خاطر از رژ قرمز استفاده نمایند. رژلب های مدادی دارای انواع طیف رنگی گسترده ای هستند که نسبت به دو نوع رژلب دیگر ماندگاری کمتری دارند. رژ لب های تقلبی اغلب یا بی بو هستند و یا ممکن است بوی تند و زننده ای داشته باشند.

رژلب مات بخاطر اینکه رنگدانه‌های بیش‌تر و مواد آبرسان کمتری در خود دارد، به راحتی داخل شیارهای لب و روی پوسته‌های لب می‌چسبد. اول اینکه هفته‌ای دو الی سه بار با یک مسواک نرم، روی لب‌ها را پوسته‌زدایی کنید. برای اینکه نتیجه آرایش بهتری داشته باشید، بهتر است که ابتدا لب های خود را با یک بالم لب کاملا مرطوب کنید. با این کار لب هایتان چروک نخواهد شد و ترک نمی خورد و سطحی کاملا صاف و یکدست خواهد داشت.

  بهترین مدل لباسشویی پاکشوما:【9+مدل عالی در 2023】 | asilbekharid