7 راز مهم موفقیت و تبدیل به یک میکاپ آرتیست حرفه ای makeup artist

7 راز مهم موفقیت و تبدیل به یک میکاپ آرتیست حرفه ای makeup artist

برای پوست چرب  کانسیلر بسیار ضروری است، پوست های چرب معمولا دارای لک و جای جوش و لکه های قرمز میباشد که کانسیلر برای پوشش دادن بسیار مناسب است و شما از کانسیلر های روغنی و مایع استفاده نکنید . مرطوب کننده‌ای انتخاب می‌کنید، که فاقد چربی، تحریک کننده و براق کننده باشد. مرطوب کننده‌های تنظیم کننده چربی، در واقع به جذب روغن اضافی از پوست  به شما کمک می‌کنند.

  • رنگ های شاد بخصوص قرمز بخش شاد و احساساتی زندگی یک زن را نشان می دهند .
  • آرایشگرانی موفق هستند که از نور طبیعی در طول روز بیشترین استفاده را ببرند.
  • کلیه مطالب آسمونی شامل قانون کپی رایت هستند، استفاده فقط با ذکر منبع مجاز است.
  • اگر گرفتار تکرار و روزمرگی شوید، مطمئنا طرفداران خود را از دست خواهید داد.
  • وقتی سایه‌ی چشم می‌زنید، یادتان باشد که آن را تا میان ابروهای‌تان بالا نکشید.

کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد. اگر به دنبال لوازم آرایشی با کیفیت بالا و با قیمت های مناسب هستید ، نمی توانید  e.l.f  را نادیده بگیرید.

  آرایشی و بهداشتی عرضه کننده بهترین محصولات زیبایی و سلامت

آموزشگاه بانو الهام جعفری

بعد از همه اینها، سایه چشم را به صورت تقسیم بندی شده و با رنگ های تیره انجام می دهند. یکی از مزایای استفاده از خدمات میکاپ، ظاهر جذاب و زیبایی است که آن را به شما می‌دهد. خدمات میکاپ یا آرایش حرفه ای یکی از مهم ترین خدمات در صنعت زیبایی است که افرادی که به بهبود ظاهر خود علاقه دارند، در بهترین سالن زیبایی در مرزداران از آن بهره می‌برند. در سبک مدیوم از سایه هایی به رنگ هلویی، رزگلد، طلایی، قهوه ای متوسط و غیره استفاده می کنند.

میکاپ سبک ژاپنی

یکی از بهترین سبک هایی که امروزه طرفداران زیادی به ویژه در بین خانم های جوان دارد، سبک میکاپ هالیوودی است. در این سبک، تمرکز میکاپ آرتیست روی متعادل سازی چهره فرد است. به صورتی که بیننده نیز با دیدن این سبک تصور می کند که هیچ آرایشی روی چهره فرد نیست. بدین صورت که در سبک اروپایی از رنگ های پایه و نزدیک به رنگ طبیعی پوست استفاده می شود. در واقع هدف افزایش یا ایجاد زیبایی دو چندان و ایجاد هارمونی در چهره فرد است. رنگ هایی که برای لب و سایه ها استفاده می شود، ساده و کم رنگ و معمولا نود است.

سالن زیبایی هدیه بیوتی

سعی کنید ویدیو های جذاب از مدل های جذاب خود تهیه کنید و یا با آموزش نکات خودآرایی و … تخصص و توانایی خود را به رخ بکشید. برای تبدیل شدن به یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای باید مسیر درستی را طی کرد. برای این آموزش به ابزار و وسایلی نیاز دارید که در ادامه بیشتر با آنها آشنا می‌شوید.

  صفر تا صد آموزش آرایش صورت به سبک حرفه ای ها میس و مستر